Telefon: 122942800     |     E-mail: biuro@rambit.pl     |     RAMBIT E-SKLEP  
This is an example of a HTML caption with a link.

UWAGA!!! Aktualne godziny otwarcia firmy: od poniedziałku do piątku firma czynna od 9:00 do 15:00, sobota - nieczynne.

Bramy przemysłowe

Brama przemysłowa Novoferm ISD2

Z bramą o grubości 45mm oszczędzacie Państwo na kosztach ogrzewania. Aby uniknąć coraz większych kosztów związanych z ogrzewaniem, idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie bramy ISD2 z 45mm izolacją. Brama taka pozwala poprawić warunki pracy oraz pomaga uzyskać pozytywny rachunek ekonomiczny. W bramach ISD2 izolację stanowi trudno palny (wg normy DIN 4102) rdzeń poliuretanowy o grubości 45mm otrzymywany metodą bezfreonową. Pojedynczy segment bramy osiąga dzięki temu bardzo dobrą wartość parametru k=0,51 . Taka izolacja gwarantuje, że zimno pozostanie na zewnątrz, a ciepło będzie zatrzymane w środku pomieszczenia. Zawdzięczamy to warstwowej konstrukcji bramy z izolacją pomiędzy stalowymi ściankami.

Segmentowe bramy przemysłowe

Na życzenie różne kombinacje poszczególnych segmentów blatu bramy.

W odpowiedzi na wymagania architektów oraz wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, macie Państwo do dyspozycji następujące warianty segmentów: pełne ocieplane, segmenty okienne z przeszkleniem częściowym bądź całkowicie przeszklone z podwójną, izolowaną szybą akrylową. Wszystkie warianty przeszkleń uwzględniają graniczną wartość k=3,1 . Szczególnie przy planowaniu hali brama segmentowa ISD2 Novoferm jest ważnym elementem, który ma wpływ na zapewnienie komfortu cieplnego przy wszystkich procesach produkcyjnych wewnątrz budynku.
Zastosowanie naszych bram pozwala również na odczuwalne obniżenie kosztów funkcjonowania przesiębiorstwa.

Aby wykluczyć jakiekolwiek ryzyko związane z użytkowaniem naszych bram, kładziemy duży nacisk na właściwą jakość najdrobniejszych detali naszego produktu. Wypróbowana i oparta na wieloletnich doswiadczeniach wysoka jakość potwierdzona została licznymi certyfikatami począwszy od użytych surowców, poprzez cały proces produkcji, aż po kontrolę końcową i wysyłkę do konkretnego klienta.

W odpowiedzi na przygotowywane jednolite normy europejskie, juz dzisiaj przemysłowe bramy segmentowe Novoferm spełniają przyszłe normy z zakresu bezpieczeństwa.
Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą


Imię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *
Wiadomość: ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności