E-mail: biuro@rambit.pl     |     RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit
Aktualności

- Came Group wzmocnione poprzez nabycie Parkare

Came Group wzmacnia swój udział w sektorze zarządzania dużymi powierzchniami publicznymi poprzez nabycie hiszpańskiej grupy Parkare – specjalistów w zakresie technologii parkingowej i parkometrowej.

Transakcja połączyła dwie grupy, które mogą pochwalić się długą historią działalności w segmencie napędów elektrycznych i systemów parkingowych, nie wspominając o reputacji technicznej wynikającej ze starań obu grup w dziedzinie badania i rozwoju produktów.

Grupa Parkare, która powstała w 1980 roku, zajmuje się sprzedażą produktów i rozwiązań z zakresu zrównoważonej mobilności. Zatrudnia 221 osób w Hiszpanii oraz w swoich oddziałach we Francji, Wielkiej Brytanii, Chile, Meksyku i Peru. Kanały dystrybucyjne grupy obejmują 20 państw.


Dzięki synergii dwóch firm Came Group, której obrót w 2013 roku wyniósł 215 milionów euro, wzmocni swój udział w sektorze zarządzania przestrzenią publiczną, w którym to sektorze działa już od początku lat 90-tych poprzez swoje systemy parkingowe oraz dzięki nabyciu w roku 2004 firmy Urbaco.

Przyłączenie do Came Group grupy Parkare pozwoli na wzmocnienie możliwości sprzedażowych grupy oraz doprowadzi do dalszego usprawnienia możliwości obsługi przed i posprzedażowej oraz do powstania nowych, przyjaznych środowisku technologii dla miast i obszarów mieszkalnych.

"Nabycie Parkare – zdaniem prezesa Came Group Pana Paolo Menuzzo – jest kolejnym krokiem w naszej strategii dywersyfikacji i wzmacniania udziału w rynku, która rozpoczęła się w 2004 roku nabyciem Urbaco, firmy która dziś uważana jest za przykład w sektorze rozwiązań zarządzania dużymi przestrzeniami publicznymi. Dzięki temu nabytkowi, łączącemu dwie firmy mocno zorientowane na jakość świadczonych usług, będziemy mogli rozwijać nowe strategie i synergie, co zapewni wzrost i dalsze wzmocnienie naszej pozycji lidera na międzynarodowych rynkach ".

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowoczesnych systemów parkingowych skontaktuj się z naszym działem handlowym.


Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności