This is an example of a HTML caption with a link.

PRZYGOTUJ SIĘ NA MUNDIAL

przygotuj-sie-na-mundial-e3

Gwarancja spokoju podczas Mundialu?

W budowie domu, tak jak na boisku liczą się pewne podania, zaufani partnerzy, solidna obrona i przemyślana taktyka. W najnowszej promocji KRISPOL stawiamy na przygotowania, które zagwarantują spokój podczas Mundialu. 4 etapowy plan treningowy to nasza taktyka na ciepły dom i bezstresową budowę. Już teraz pomyśl o odpowiednich produktach, aby mieć spokojną głowę podczas Mundialu.

III etap treningowy – Precyzyjne prowadzenie i dobra taktyka
to gwarancja spokoju na boisku i…w domu

Precyzyjne prowadzenie

Dobre prowadzenie to element sukcesu na boisku. Zapewnia kontrolę nad piłką i dowodzi świetnej techniki. Jest szczególnie ważne podczas wyprowadzania piłki z defensywy do ofensywy i pozwala stworzyć sytuację bramkową.

Dla tych, którzy są w podbramkowej sytuacji mamy aż 20% rabatu na bramę z precyzyjnym prowadzeniem E.

Brama garażowa z prowadzeniem E to bezpieczeństwo i komfort, zarówno w montażu, jak i obsłudze. Dzięki mniejszym ograniczeniom zabudowy znajduje znacznie szersze zastosowanie w różnych, często niestandardowych warunkach zabudowy.


Taktyka na ciepły garaż

Budowa domu wymaga podjęcia wielu taktycznych decyzji. W większości przypadków to przecież inwestycja na całe życie. Warto zaplanować wcześniej zakup odpowiednich produktów, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze i przede wszystkim zatrzymać ciepło w domu.

Ten warunek spełniają najcieplejsze bramy garażowe KRISPOL z panelem o grubości 60 mm. Najlepszą izolację cieplną zapewniają panele o grubości 60 mm na całej wysokości, także w miejscu łączenia. Ta wyjątkowo ciepła brama posiada podwójne uszczelnienie dolnego panelu, uszczelnienia międzysekcyjne oraz dodatkową uszczelkę obwodową niwelującą mostki termiczne pomiędzy ścianą a kątownikami. Umożliwia to osiągnięcie doskonałego współczynnika U=0,9 [W/m2K].

W najnowszej promocji dajemy aż 20% rabatu na wybrane bramy garażowe KRISPOL:

  1. Segmentowe bramy garażowe z prowadzeniem E
  2. Najcieplejsze segmentowe bramy garażowe KRISPOL z panelem o grubości 60 mm

Sytuacje na boisku wymagają szybkich i trafnych decyzji. Promocja obowiązuje tylko od 7 do 13 maja. Już dziś odwiedź salon firmowy Rambit i sprawdź promocję!

DO KOŃCA PROMOCJI
DNI
:
GODZINY
:
MINUTY
:
SEKUNDY

Promocja obowiązuje
od 7.05.2018 do 13.05.2018.

Dlaczego warto zainwestować w bramy VENTE marki KRISPOL?

  1. Nasze bramy produkujemy w uniwersalnych wzorach. Pasują do domów o rozmaitych stylach i posiadają bardzo atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości.
  2. Solidna konstrukcja to nasz najważniejszy atut. Precyzyjne wykonanie bramy i zastosowane wysokiej klasy podzespoły to gwarancja spokoju i wieloletniego użytkowania. W mechanizmach bram stosujemy rozwiązania, które je wzmacniają, ułatwiają montaż i dopasowanie do przestrzeni garażu.
  3. Skuteczna izolacja – każda brama Vente posiada uszczelnienie na całym obwodzie i uszczelnienie międzysekcyjne.
  4. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Każda brama wyposażona jest w funkcję Finger Protection i zabezpieczenie na wypadek pęknięcia sprężyny.
  5. Wysoka estetyka produktu – do wykończenia stosujemy aluminiowe okucia dolne i górne w kolorze czarnym oraz malujemy wewnętrzne okucia boczne bramy na kolor dopasowany do paneli.