This is an example of a HTML caption with a link.

Aktualnie poszukujemy pracowników

ELEKTROMONTER

Praca na terenie Krakowa i okolic.

Obowiązki:
  • montaż produktów wchodzących w skład oferty firmy, (bramy, rolety, szlabany),
  • serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne oraz podstawowa znajomość ogólnotechniczna.
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • prawo jazdy kat.B,
  • dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie
  • zdrowie pozwalające na podjęcie pracy fizycznej,
  • znajomość obsługi elektronarzędzi,
  • umiejętność podłączenia automatyki do instalacji elektrycznej 230V,
  • chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca na rynku regionalnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe,
  • wolne weekendy.

Monterów z doświadczeniem zapraszamy do rozmów.

Prosimy o przesyłanie CV. Odpowiemy na wybrane kandydatury.

Prosimy o dołączenie klauzuli do dokumentów CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Skontaktuj się z nami
Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Imię *
Nazwisko *
Telefon *
Wiadomość: *

* wymagane pola