Telefon: 122942800     |     E-mail: biuro@rambit.pl     |     RAMBIT E-SKLEP  
This is an example of a HTML caption with a link.

UWAGA!!! Aktualne godziny otwarcia firmy: od poniedziałku do piątku firma czynna od 9:00 do 15:00, sobota - nieczynne.

Piloty

Smilo SM2 i SM4 - piloty NiceOkrągły, wyposażony w przezroczyste przyciski pilot Smilo to sztandarowy i jeden z najlepiej rozpoznawalnych produktów firmy Nice. Pilot pozwalający bezproblemowo i bezpiecznie otwarcie bramy to najbliższy nam element automatyki. Dlatego też, ważne jest, by był on nie tylko funkcjonalny, ale również wygodny i estetyczny. Nice Smilo dzięki zaawansowanemu zabezpieczeniu dynamicznie zmiennym kodem, wytrzymałej obudowie oraz eleganckiemu designowi jest pilotem, który zawsze chętnie będziemy mieć w kieszeni..

 

Smukły, elegancki i wytrzymały

Pilot Smilo jest nie tylko funkcjonalny, ale również stylowy i dyskretny. Ponadto, konstruktorzy z firmy Nice wzięli pod uwagę, że tego typu urządzeniom zdarzają się częste wypadki - są one upuszczane, przygniatane, a nawet przejeżdżane kołami samochodu. Dlatego też obudowa pilotów Smilo jest dodatkowo wzmocniona. Dzięki temu ten użyteczny gadżet jest wyjątkowo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.


 Galeria - Piloty Smilo SM2 i SM4
Pilot Smilo SM2 Pilot Smilo SM4
 Opis - Pilot Nice Smilo SM2 i SM4

 

Komfort i bezpieczeństwo zamknięte w pilocie

 

System sterowania Smilo firmy Nice stworzony został z myślą o obsłudze bram wjazdowych oraz garażowych. Dzięki poręcznemu i eleganckiemu pilotowi, jednym naciśnięciem palca otworzymy i zamkniemy odpowiednią bramę, bez konieczności niekomfortowego wysiadania z samochodu. Poza wygodą, Smilo podnosi poziom naszego bezpieczeństwa - brak konieczności wysiadania z samochodu w celu otwarcia bramy chroni nas przed ewentualnym napastnikiem, mogącym czaić się w pobliżu. Dodatkowo, droga radiowa Smilo firmy Nice posiada doskonałe zabezpieczenia, zapobiegające skopiowaniu kodu wysyłanego przez pilota. Liczba kombinacji wszystkich możliwych kodów w przypadku Smilo wynosi aż 18 trylionów, co sprawia, że ponowne wystąpienie kodu jest praktycznie niemożliwe. Zalety pilotów Nice Smilo SM2 i SM4


Pilot radiowy SM2 i SM4 służy do sterowania automatyką Nice (między innymi do sterowania napędami do bram i szlabanów). Urządzenie cechuje się ładną stylistyką i ergonomią. SMILO zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki wykorzystaniu w transmisji radiowej systemu zmiennego kodowania. Pilot SMILO współpracuje z odbiornikami systemu SMILO - SMXIS, SMX2. Urządzenie ma dwa lub cztery przyciski oraz czerwoną diodę LED sygnalizującą działanie.

 

Modele pilotów Smilo
 
SM2 dwukanałowy z kodem dynamicznie zmiennym o częstotliwości 433.92MHz
SM4 czterokanałowy z kodem dynamicznie zmiennym o częstotliwości 433.92MHz

 

Dane techniczne - pilotów Nice Smilo
 

Symbol

SM2 SM4
Typ dwukanałowy z kodem dynamicznie zmiennym czterokanałowy z kodem dynamicznie zmiennym
Częstotliwość pracy 433,92 MHz
Zasilanie bateria 12V
(w komplecie)
Zasięg 100m
(200m z anteną ABF)
Wymiary 15x48mm
Certyfikaty CE
Gwarancja 12 miesięcy

  

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą


Imię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *
Wiadomość: ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności