This is an example of a HTML caption with a link.
Promocje

Zakończona promocja - Ubierz Swój Dom na Wiosnę


PROMOCJA ZAKOŃCZONA

 

Brama automatyczna z rabatem
nawet 1020,00 zł netto

 

UBIERZ SWÓJ DOM NA WIOSNĘ

Wiosenna paleta dekorów zawiera szereg propozycji, które spełnią oczekiwania każdego użytkownika. Do końca czerwca automatyczne bramy segmentowe w dwóch niezwykle popularnych modelach, Premium lub Design w dekorach Złoty Dąb, Orzech, Dąb Bagienny, Ciemny Dąb, Winchester, Mahoń, Antracyt Okienny, Brąz Czekoladowy, Szary, Macore, Dąb Naturalny dostępne są w cenie bramy białej!

Promocja obejmuje 50 standardowych wymiarów bram, co oznacza, że w promocyjnej ofercie dostępnych jest ponad 1000 kombinacji.

Bramy garażowe Nice Premium (szerokie przetłoczenia poziome, gładka struktura blachy Silk) to połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Eleganckie pojedyncze przetłoczenie w środkowej części sekcji, zwłaszcza w okleinach drewnopodobych, do złudzenia przypomina bramę wykonaną z litego drewna. To rozwiązanie idealnie komponujące się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej architekturze.

Z kolei brama Nice Design Silk znajdzie zastosowanie w domach o nowoczesnej, prostej konstrukcji. Gładka powierzchnia bez przetłoczeń poziomych zachwyca prostotą formy i elegancją. Wyjątkowo elegancki wygląd bramy Design skomponuje się idealnie z symetrycznymi kształtami domu oraz stolarki okiennej i drzwiowej. Bez wątpienia stanowić ona będzie mocny akcent domu, nadając mu charakteru i wyrazistości.

Obydwa modele bram wykonane zostały z segmentów z blachy stalowej o grubości 0,5 mm o gładkiej strukturze, ocynkowanej i powlekanej poliestrem.

 

 

Zobacz więcej:

informacje na temat segmentowych bram garażowych
NICE >>>
 

ogólne informacje na temat bram segmentowych  >>>

Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2014 roku
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności