Telefon: 122942800     |     E-mail: biuro@rambit.pl     |     RAMBIT E-SKLEP  
This is an example of a HTML caption with a link.

UWAGA!!! Aktualne godziny otwarcia firmy: od poniedziałku do piątku firma czynna od 9:00 do 16:00, sobota - nieczynne.

Automatyka do bram przesuwnychDo każdej bramy wjazdowej podchodzimy indywidualnie, ponieważ odpowiednio dobrany napęd bramy jest elementem odpowiedzialnym za bezpieczeństwo i komfort użytkownika. Automatyka niczym serce bramy wprawia ją w ruch i niezawodnie kieruje działaniem bramy. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne siłowniki marki Nice i Came.

Siłowniki są idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych. Dzięki temu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, jak i we wspólnotach mieszkaniowych.
.

 

 
 

Najpopularniejsze siłowniki do bram przesuwnych

BX
- solidny i niezawodny

Rozwiązanie dla bram przesuwnych o ciężarze do 800 kg i do 20 m długości. Dostępne w różnych wersjach dostosowanych do różnorodnych wymagań; dostępne są również wersje przeznaczone do intensywnego użytkowania.

Wysoka jakość materiałów sprawia, że z upływem czasu elementy siłownika nie muszą obawiać się szkodliwego działania czynników atmosferycznych i zachowują na długo perfekcyjną sprawność. Gama produktów BX zawiera różne modele odpowiednie dla różnorodnych warunków instalacyjnych.

Łatwa instalacja: Bx posiada regulowane nóżki, dzięki którym dostosowuje się perfekcyjnie do podłoża i do listwy zębatej znajdującej się na skrzydle bramy..


ROBUS - zaawansowany technologicznie


Robus to nowoczesna grupa napędów do bram przesuwnych o ciężarze do 400 kg, 600 kg i 1000 kg.

Zaawansowane technicznie urządzenia pracują szybko i niezawodnie, a dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii BLUEBUS, charakteryzują się wyjątkowo łatwą instalacją i programowaniem.

Siłownik posiada przydatne funkcie np.:
- funkcja furtki, czyli częściowego otwarcia bramy – dzięki niej gdy idziesz pieszo lub jedziesz rowerem nie musisz czekać aż bram całkowicie się otworzy,
- funkcja automatycznego zamknięcia bramy - z możliwością ustawienia czasu, po jakim brama zamknie się po wjeździe pojazdu, dzięki czemu nie musisz pamiętać o samodzielnym zamknięciu bramy 
.


Zobacz więcej siłowników do bram przesuwnych marki Nice i Came które znajdują się w naszej ofercie. 

 

 

Jesteś zainteresowany zakupem automatyki?
Wypełnij krótki formularz, a nasz specjalista przygotuje atrakcyjną ofertę, specjalnie dla Ciebie.
 


Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą


Imię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *
Wiadomość: ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności