RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit

Automatyka do bram skrzydłowychWybierając napęd do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak wielkość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy.

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne napędy marki Nice i Came dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych.

U nas znajdziesz napędy do bram skrzydłowych, które stanowią doskonałe połączenie komfortu i wygody użytkowania z estetycznym wykonaniem..

 

 
 

Najpopularniejsze siłowniki do bram skrzydłowych

ATI
- zaprojektowany dla bram o średnich i dużych wymiarach

Ati to solidny, kompaktowy i niezawodny siłownik przeznaczony dla bram o średnich i dużych wymiarach, mających skrzydła o szerokości od 2 do 5 m.

Zewnętrzna konstrukcja siłownika Ati została wykonana całkowicie z aluminium, co jest synonimem wytrzymałości i ochrony przed czynnikami atmosferycznymi, natomiast system wysprzęglający służący do ręcznego otwierania bramy jest chroniony specjalną pokrywą.

Czujnik amperometryczny zainstalowany w siłowniku wykrywa obecność ewentualnych przeszkód na trasie ruchu skrzydeł (wersja 24V) i powoduje ich zatrzymanie lub, gdy to konieczne odwraca kierunek ich ruchu.


KRONO - godne uzupełnienie Twojej bramy


Stworzony, by zaspokoić życzenia najbardziej wymagających klientów oraz połączyć styl i elegancję z wytrzymałością.
Dostępny w trzech wersjach, przeznaczony do montażu na bramach skrzydłowych posiadających skrzydła o długości od 3 do 5 m.

Dzięki swej formie, oraz specjalnemu wykończeniu, Krono dostosowuje się do wielu architektonicznych rozwiązań, także najbardziej wyszukanych i ekskluzywnych.  Szczególna aluminiowa struktura powoduje, że Krono jest optymalnym rozwiązaniem, o dużej wytrzymałości i długim czasie eksploatacji.

Siłownik pozwala na zatrzymanie bramy pilotem oraz częściowe otwieranie bramy dla umożliwienia przejścia pieszych. 
.

WINGO
- nowoczesne i funkcjonalne

Wingo to grupa nowoczesnych, funkcjonalnych napędów do bram dwuskrzydłowych. Wszystkie modele siłowników Wingo posiadają w zestawie centralę sterującą, radioodbiornik i dwukanałowe piloty.

Siłownik Wingo posiada wiele zalet np.:
  • wyposażony w wygodny mechanizm odblokowania awaryjnego w przypadku braku zasilania,
  • amperometryczny system wykrywania przeszkody ,
  • funkcja fototest – przed każdym ruchem bramy centrala automatycznie sprawdza, czy fotokomórki są sprawne i gdy wszystko działa jak należy, brama zostaje wprawiona w ruch,
  • funkcja furtki, czyli częściowego otwarcia bramy lub jednego skrzydła.


Zobacz więcej siłowników do bram skrzydłowych marki Nice i Came które znajdują się w naszej ofercie. 

 

 

Jesteś zainteresowany zakupem automatyki?
Wypełnij krótki formularz, a nasz specjalista przygotuje atrakcyjną ofertę, specjalnie dla Ciebie.
 


Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności