RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit
Bramy segmentowe - producenci

Bramy garażowe segmentowe - producent Krispol

 

Bramy garażowe Krispol to produkty nie tylko funkcjonalne i bezpieczne ale również komfortowe i estetyczne. Różnorodność oferowanych typów, wzorów i kolorów gwarantuje spełnienie wymagań każdego Klienta

Każdy chce się czuć bezpiecznie, zwłaszcza we własnym domu. Pragniemy, aby nasze dzieci mogły ze spokojem bawić się przed domem czy w ogrodzie –nasz dom powinien być ostoją dla całej rodziny. Bramy garażowe Krispol dają Ci spokój – nic złego się nie zdarzy. Nie ma takiej możliwości. Twoje dzieci, Twój dom, Twój samochód są bezpieczne.

 

Bramy garażowe segmentowe Krispol - bezpieczeństwo bez niespodziane
 

Bezpieczeństwo użytkowania bram garażowych opiera się na systemach eliminujących jakiekolwiek ryzyko związane z codziennym używaniem.

  • Standardowym wyposażeniem bram z napędem elektrycznym jest wyłącznik przeciążeniowy. Zapobiega on ewentualnym wypadkom związanym z przygnieceniem. W przypadku napotkania przeszkody podczas zamykania (np. drabiny lub hulajnogi) brama automatycznie zatrzymuje się, a następnie podnosi, nie powodując żadnych szkód.

  • Kolejnym zabezpieczeniem jest konstrukcja segmentów tworzących pancerz bramy. Dzięki niej eliminujemy możliwość przytrzaśnięcia palców z zewnątrz i od wewnątrz.

  • Zastosowanie fotokomórek chroni przed zgnieceniem – brama podnosi się automatycznie, gdy na wysokości linii fotokomórki znajdzie się jakakolwiek przeszkoda.

  • Awaryjne rozłączanie pozwala użytkownikowi przejść na ręczny tryb otwierania w przypadku braku zasilania.

 Prawidłowe zabezpieczenie bramy garażowej to coś więcej niż mechanizm. To system wielu elementów dopracowany w każdym szczególe.

  • W bramach z napędem elektrycznym montowana jest blokada dociskowa uniemożliwiająca podniesienie z zewnątrz opuszczonej bramy i chroniąca tym samym przed złodziejami.

  • Zamykanie bramy bez napędu elektrycznego może odbywać się za pomocą rygla ręcznego, który skutecznie uniemożliwia podniesienie z zewnątrz zamkniętej bramy.

  • Innym rozwiązaniem stosowanym w bramach KRISPOL jest zamek zatrzaskowy, obsługiwany z obu stron i montowany od strony wewnętrznej. Zamek szczególnie polecany jest do bram montowanych w garażach bez dodatkowego wejścia.

Bramy garażowe segmentowe Krispol – elementy konstrukcji

 

1. napęd elektryczny, umożliwiający komfortowe użytkowanie bramy, z wyłącznikiem przeciążeniowym, zapobiegającym przygnieceniom,
2. prowadnica pozioma,
3. kątownik pionowy z prowadnicą,
4. sprężyna skrętna o wytrzymałości minimum 15 000 cykli,
5. awaryjne rozłączenie, umożliwiające reczne otwieranie bramy w razie braku zasilania,
6. zawiasy boczne i środkowe,
7. dwuwargowa uszczelka dolna,
8. ocieplany segment z 40 mm warstwą bezfreonowej pianki poliuretanowej, gwarantujący wysoki poziom izolacji termicznej,
9. wygodny i bezpieczny zamek samozatrzaskowy z wkładka patentową.


4 wymiary jakości wg Krispol
 

1. BEZPIECZEŃSTWO
O tym, czy firma jest bezpieczna i godna zaufania, świadczą jej dokonania i doświadczenie. Od początku istnienia staramy się błyskawicznie reagować na potrzeby rynku. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi partnerami handlowymi, którzy podobnie jak my dbają o swoich Klientów. Wykorzystując najnowsze technologie i korzystając z najlepszych materiałów udaje nam się skutecznie rozwijać firmę od momentu jej powstania w roku 1991.

2. ESTETYKA
Staramy się, aby wizerunek KRISPOL był w pełni profesjonalny. To w końcu dzięki niemu Klienci mają możliwość rozpoznawania naszej firmy i jej produktów na rynku. Stała współpraca z renomowaną agencją reklamową to godziny narad i pracy, których efektem jest jasny oraz przejrzysty image. Dzięki temu KRISPOL jest od lat firmą rozpoznawalną w branży.

3. KOMFORT
Z punktu widzenia Klienta, jedną z najistotniejszych wartości charakteryzujących współpracę z firmą jest kontakt z kompetentnymi dystrybutorami, dostępnymi pod telefonem. Sieć dystrybucji KRISPOL obejmuje całą Polskę, a dotarcie do Klienta jednego z ponad kilkuset profesjonalnych doradców zajmuje minimum czasu. Oprócz tego, pełna informacja zawarta jest na firmowej stronie internetowej KRISPOL. W ten sposób zapewniamy Klientowi pełen komfort współpracy.

4. TRWAŁOŚĆ
KRISPOL to firma, która odniosła sukces. Jej obecność na rynku utrwala się tysiącami sprzedanych produktów i – co ważniejsze – zadowoleniem Klientów. To właśnie w ten sposób zdobywamy doświadczenie, a tym samym umacniamy naszą pozycję na polskim rynku. Jednocześnie staramy się stale rozwijać naszą ofertę, co w efekcie prowadzi do umocnienia pozycji KRISPOL w ścisłej czołówce producentów działających w Polsce.

 


 

 


Dostępność segmentowych bram produkcji Krispol
 

Z oferty bram segmentowych Krispol każdy klient może wybrać wzór bramy według własnych upodobań, do wyboru pozostawiamy kilka rodzajów tłoczeń klasycznych i nowoczesnych: bez przetłoczeń, przetłoczenia wąskie, przetłoczenia szerokie, kasetony oraz V-profilowanie


Bramy garażowe segmentowe marki Krispol mozna zamówić z panelami o grubości: 40 oraz 60 mm.

Bramy segmentowe Krispol dostępne są w kilkudziesięciu dekorach oklein drewnopodobnych oraz we wszystkich kolorach palety RAL, dzięki czemu można dobrać wygląd bramy do istniejących już drzwi, okien i rolet.


 


Bramy segmentowe Krispol można zamówić wykończone fakturą Woodgrain - dyskretnie licowane wykończenie drewnopodobne, lub z gładką powierzchnią.
  

Oferowane przez nas bramy cechuje niezawodność i bezawaryjność w czasie wieloletniej eksploatacji.

Jeżeli nie jesteś pewien jaką bramę powinieneś kupić, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami lub do zapoznania się z działem Porad. Znajdziesz tu wiele przydatnych informacji na temat jak wybrać, zamontować i sterować bramą.Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności