RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit
Bramy segmentowe - producenci

Bramy garażowe segmentowe - producent Novoferm

 

Za bramą segmentową Novoferm stoi nie tylko Twój samochód, ale także wieloletnie doświadczenie i kompetencja jednego z czołowych europejskich producentów.

Dane mówią same za siebie. 

  • Wszystkie bramy i napędy Novoferm są produkowane zgodnie z wymogami systemu zarządzania jakością wg DIN ISO 9001. 
  • Wszystkie systemy bram segmentowych spełniają wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa, określone przez europejską normę produktową dla bram DIN EN 13241-1. 
  • Wszystkie napędy są badane indywidualnie i w zestawach przez certyfikowane instytuty. 
  • Zapewniamy 10 lat gwarancji na wszystkie stalowe bramy sekcyjne oraz 5 lat gwarancji na mechanikę systemu NovoPort®. 
  • Mimo zapewnienia najwyższej jakości staramy się, aby nasze systemy bram były także ekonomiczne.
 

Jakość, która tworzy standardy Novoferm
 
Bramy garażowe segmentowe - producent Novoferm

 
Dwuścienna konstrukcja z izolacją

Stalowe segmenty są produkowane wyłącznie w dwuściennej technologii warstwowej i wypełniane elastycznym rdzeniem z twardej pianki poliuretanowej. W przeciwieństwie do bram jednościennych zapewnia to wyższą sztywność powierzchni, cichszą pracę bramy oraz lepszą izolację akustyczną i cieplną. Elastyczne uszczelki wargowe, między segmentami, przylegają miękko nawet w niskich temperaturach i zapobiegają utracie ciepła.

Uszczelki wargowe na ościeżnicy
Niezwykle szerokie uszczelki wargowe na ościeżnicy bocznej zapewniają jeszcze lepszą izolację cieplną i ochronę przed brudem.

Mrozoodporna uszczelka podłogowa
Profil gumowy na dolnej krawędzi bramy gwarantuje optymalną ochronę przed wodą i brudem. Wyrównuje mniejsze nierówności podłogi i zapobiega uszkodzeniom. Uszczelka podłogowa jest wykonana z wysokiej jakości kauczuku etylenowo-propylenowego (EPDM), znanego z wysokiej elastyczności, odporności i wytrzymałości.

Znak jakości Novoferm
Jakość należy eksponować: dlatego na bramach segmentowych Novoferm można znaleźć znak jakości Novoferm, wykonany z wysokiej jakości aluminium z chromowanym brzegiem. To gwarancja użycia najlepszych materiałów i najwyższej jakości wykonania!

 

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo punkt po punkcie

1. Zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem palców od wewnątrz i od zewnątrz 
Specjalna konstrukcja segmentów oraz zawiasu eliminuje potencjalne miejsca w skrzydle bramy grożące przytrzaśnięciem. 

2. Zabezpieczenie ościeżnicy i wewnętrzne prowadzenie linki 
Ościeżnice kątowe praktycznie uniemożliwiają przytrzaśnięcie pomiędzy skrzydłem bramy a ościeżnicą. Zabudowane linki nośne minimalizują ryzyko urazów i gwarantują maksymalną niezawodność działania. 

3. Napęd z krawędziową listwą bezpieczeństwa 
Zastosowanie tego rozwiązania sprawia, że napęd zatrzymuje i otwiera bramę, gdy ta zetknie się z przeszkodą. Elektroniczne zabezpieczenie przed podniesieniem zapewnia optymalną ochronę przeciwwłamaniową. 

4. Potrójne, zabezpieczające pakiety sprężyn naciągowych 
Bramy typu iso 20 są wyposażone w sztywne, potrójne pakiety sprężyn naciągowych i podwójne linki stalowe. Brama nie może opaść nawet w razie pęknięcia sprężyny. 

5. Zabezpieczone rolki zwrotne i kanały sprężyn 
Sprężyny naciągowe są zabezpieczone w profilu nad prowadnicą bramy. Linki stalowe przechodzą przez zabezpieczone rolki zwrotne.


Wał ze sprężyną skrętną do iso 45

Cięższe bramy typu iso 45 są wyposażone w sztywne wały ze sprężyną skrętną, z bezobsługowym, atestowanym zabezpieczeniem, na wypadek pęknięcia sprężyny (wg DIN EN 12604). Dzięki temu, nawet w razie pęknięcia sprężyny, brama jest mocno podtrzymywana i może być łatwo przesunięta do góry. Zależnie od warunków przestrzennych garażu, wały ze sprężyną skrętną są montowane z przodu lub z tyłu prowadnic poziomych.

Dostępność segmentowych bram produkcji Novoferm
 

Z oferty bram segmentowych Novoferm każdy klient może wybrać wzór bramy według własnych upodobań, do wyboru pozostawiamy kilka rodzajów tłoczeń klasycznych i nowoczesnych: bez przetłoczeń, przetłoczenia wąskie, przetłoczenia szerokie, kasetony oraz przetłoczenia prisma


Bramy garażowe segmentowe marki Novoferm mozna zamówić z panelami o grubości: 20 oraz 45 mm.

Bramy segmentowe Novoferm dostępne są w  trzech dekorach oklein (ciemny dąb, mahoń i złoty dąb) oklein drewnopodobnych oraz we wszystkich kolorach palety RAL, dzięki czemu można dobrać wygląd bramy do istniejących już drzwi, okien i rolet.


 


Bramy segmentowe Novoferm można zamówić wykończone fakturą Woodgrain - dyskretnie licowane wykończenie drewnopodobne, lub z gładką powierzchnią.
  

Oferowane przez nas bramy Novoferm cechuje niezawodność i bezawaryjność w czasie wieloletniej eksploatacji.

Jeżeli nie jesteś pewien jaką bramę powinieneś kupić, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami lub do zapoznania się z działem Porad. Znajdziesz tu wiele przydatnych informacji na temat jak wybrać, zamontować i sterować bramą.Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności