RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit Sklep Rambit
Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe - producent Krispol

 

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo 

Drzwi wejściowe marki Krispol charakteryzują się dużym wyborem wypełnień oraz wysokim poziomem wykonania. Istnieje możliwość zastosowania różnej gamy okuć, podnoszących poziom bezpieczeństwa drzwi. Różnorodność wzorów pozwala na wykonanie drzwi niepowtarzalnych i indywidualnie dopasowanych do każdego domu.

 

Drzwi wejściowe Krispol - dopasowane do Twoich oczekiwań
 
 • wymiary dostosowane do potrzeb zabudowy - dzięki produkcji na wymiar, czyli indywidualne zamówienie Klienta, stolarka aluminiowa marki Krispol znajduje zastosowanie w zabudowie zarówno standardowych, jak i niestandardowych otworów, 

 • oferta na każdą kieszeń, 

 • różnorodność dostępnych wzorów i wypełnień - rozmaite rozwiązania konstrukcyjne i bogate wyposażenie, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Wszystkie modele zostały starannie zaprojektowane i są wykonywane z największą dbałością o każdy detal.

 • kolor jakiego szukasz - Oferta kolorystyczna drzwi obejmuje kilka wariantów wykończenia: malowanie gładkie w wybranym spośród ponad 200 kolorów; malowanie strukturalne, a także wykończenie w dowolnym wzorze z autorskiej palety oklein KRISPOL, zawierającej kilkadziesiąt dekorów, w tym ekskluzywne wzory na wyłączność.

 • zaawansowane rozwiązania techniczne - możliwości materiałowe pozwalają na zastosowanie bardzo wielu rozwiązań technicznych i wykonanie indywidualnie wyposażonych konstrukcji. Oferujemy różnorodne rozwiązania począwszy od zamków antywłamaniowych, wkładek atestowanych, samozamykaczy, zasuwnic trzypunktowych, elektrorygli, blokad antywyważeniowych, zamków antypanicznych, pochwytów oraz wiele innych elementów.


Zalety drzwi marki Krispol
 
System aluminiowych drzwi SOLANO jest oparty na profilach o głębokości zabudowy 90 mm. Wypełnienie stanowią panele z blach aluminiowych, wypełnione niezwykle grubą warstwą izolatora w postaci pianki poliuretanowej.

Panele są obustronnie nakładkowe, co pozwala uzyskać elegancką i jednolitą płaszczyznę z ościeżnicą. Dzięki dopracowanej w każdym detalu budowie drzwi osiągają współczynnik przenikania ciepła już od 0,8 W [m2K].

 1. Izolowane profile – przekładka bimetaliczna w profilach
 2. Izolowany próg – przekładki termiczne, poliamidowe w progu
 3. Dodatkowa uszczelka EPDM
 4. Guma dylatacyjna o grubości 4 mm
 5. Panel obustronnie nakładkowy – jednolita płaszczyzna
 6. Okładzina zewnętrzna z blachy aluminiowej o grubości 3 mm
 7. Niewidoczne odwodnienie
 8. Okładzina wewnętrzna z blachy aluminiowej o grubości 2 mm
 9. Dodatkowy wkład termiczny wewnątrz profili
 10. Pianka izolacyjna PU G-60 kg/m3

 

Oferowane przez nas drzwi cechuje niezawodność i bezawaryjność w czasie wieloletniej eksploatacji. 

Jeżeli nie jesteś pewien jakie drzwi powinieneś kupić, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami lub do zapoznania się z działem Porad. Znajdziesz tu wiele przydatnych informacji na temat jak wybrać i zamontować drzwi.Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności