Telefon: 122942800     |     E-mail: biuro@rambit.pl     |     RAMBIT E-SKLEP  

Uwaga! W dniach od 16.06.2022r do 19.06.2022r firma Rambit będzie nieczynna. Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy ponownie już 20.06.2022r. Jednocześnie informujemy, że sklep-rambit.pl działa bez przerwy. Najbliższa wysyłka zamówień odbędzie się w dniu 17.06.2022r po godz. 15:00

Drzwi

 

Jednym z podstawowych elementów domu wpływających na jego funkcjonalność i estetykę są drzwi. Niezależnie od tego, czy są to drzwi wewnętrzne, czy też wejściowe, ich wybór powinien być starannie przemyślany. 

Drzwi znane są od wieków, lecz przechodzą ciągłą modernizację zarówno w zakresie konstrukcji jak i technologii wykonania oraz stosowanych okuć. 

Drzwi to zawsze duża płaszczyzna i pomimo że wybierzemy model przeszklony, drzwi będą stanowić sporą powierzchnię mającą znaczący wpływ na wygląd pomieszczenia czy domu. Dlatego należy dobrze zastanowić się zarówno nad ich kolorystyką, oraz deseniem i rodzajem przeszklenia. 

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama drzwi o różnym przeznaczeniu:

 
Drzwi wejściowe
 

Drzwi wejściowe powinny być nie tylko solidne i zapewniać ochronę, ale także pełnić funkcję reprezentacyjną. Drzwi zewnętrzne sprawują rolę wizytówki domu a także tworzą spójną całość ze stylistyką budynku oraz kolorem fasady i okien.

Zobacz ofertę drzwi wejściowych:

Drzwi wejściowe - KrispolDrzwi wejściowe - Wikęd
 
 
 
 
 
 


Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą


Imię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności