RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit Sklep Rambit

O firmie RambitFirma Rambit istnieje na rynku od 1995 r. Ponad 25-letnie doświadczenie w branży budowlanej, szereg szkoleń pracowników oraz zdobyte certyfikaty pozwalają nam sądzić, że jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej nietypowe zadanie.

W ramach naszej działalności sprzedajemy i montujemy bramy garażowe, okna, drzwi rolety, bramy przemysłowe oraz systemy automatyki bramowej i systemy kontroli wjazdu (szlabany, zapory parkingowe). Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy i instytucje.

Oferowane przez nas produkty są  wysokiej jakości i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa oraz jakościowe.

Chcąc sprostać wymaganiom stawianym przez klientów, proponujemy sprawdzone produkty najlepszych producentów. Jesteśmy jednym z głównych partnerów takich producentów jak:  KRISPOL, NOVOFERM, NICE i CAME.

Ze swojej strony oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od bezpłatnego pomiaru na budowie, poprzez doradztwo, wycenę, dostawę i montaż przez doświadczonych i wyspecjalizowanych pracowników.


Poniżej zapraszamy do wirtualnego zwiedzania naszego biura handlowego.


 


Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności