RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit
Rolety okienne zewnętrzne

Rolety okienne zewnętrzne - do zabudowyRolety do zabudowy, wyposażone są w skrzynkę aluminiową. Ich skrzynka montowana jest w nadprożu, a prowadnice we wnęce okiennej. Gwarantują swobodny dostęp do skrzynki od dołu, z zewnątrz budynku. Czołowa część skrzynki jest dostosowana do zabudowy pod tynkiem. Rolety okienne zewnętrzne do zabudowy, są polecane do nowo budowanych obiektów, a miejsce na skrzynkę należy przewidzieć na etapie budowy. 

Decyzję o zakupie rolet najlepiej podjąć na etapie projektowania domu.
Jeśli najważniejszą zaletą rolet jest dla nas izolacja cieplna i akustyczna, zwłaszcza gdy planujemy budowę domu pasywnego, najlepsze efekty osiągniemy decydując się na rolety do zabudowy KALIMA RZ marki Krispol.

W przypadku rolet do zabudowy wymagane jest zaplanowanie w projekcie i wcześniejsze przygotowanie otworów okiennych. Konieczne jest zastosowanie odpowiedniego kształtu nadproża, w którym montowana jest skrzynka rolety. Rolety te są idealne do domu energooszczędnego lub pasywnego.Rolety te, zaplanowane w projekcie architektonicznym domu, wzbogacają go wizualnie i znacząco poprawiają jego właściwości izolacyjne. Skrzynka montowana jest w nadprożu, a prowadnice – we wnęce okiennej. Umożliwia to obudowanie i doskonałe ocieplenie rolety, eliminując jednocześnie straty ciepła poprzez tzw. mostki termiczne.

Po montażu skrzynki rolet są zabudowane pod tynkiem i całkowicie niewidoczne.

System rolet KALIMA RZ marki Krispol, to przede wszystkim dyskretny i elegancki efekt końcowy. Podniesione, są praktycznie niewidoczne, zarówno zewnątrz, jak i z wnętrza pomieszczenia. Zsunięte stanowią dekorację okna i budynku. Rolety KALIMA RZ można zastosować również w oknach przesuwnych.
Zalety rolet do zabudowy

  • ukrycie skrzynki i prowadnic rolety pod warstwą izolującą i tynkiem

  • swobodna konserwacja od zewnątrz

  • niezależność od wnętrza pomieszczenia

  • napęd elektryczny z różnymi wariantami sterowania jako opcja

  • roleta zintegrowana z moskitierą jako opcja

  • wysoka trwałość
Zobacz więcej informacj na temat rolet zewnętrznych marki Krispol >>
Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności