RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit
Rolety okienne zewnętrzne

Rolety okienne zewnętrzne - elewacyjneRolety elewacyjne to rolety w systemie obudowy aluminiowej. Polecane są przy renowacji już istniejących budynków lub do budynków nowych, w których skrzynki rolet będą pełnić funkcję dekoracyjną na elewacji. Ich skrzynka i prowadnice montowane są na murze lub we wnęce okiennej (bez zabudowy), a więc bez konieczności wymiany okien. Rolety elewacyjne, mogą być wyposażone w skrzynkę aluminiową ze ścięciem 45° lub zaokrągloną. 

Komfort w każdym czasie.
Niezależnie od pory roku rolety zapewniają intymność i eliminują hałasy dobiegające z zewnątrz. Dzięki roletom wyposażonym dodatkowo w zintegrowane moskitiery, spełnisz marzenie o przespaniu letniej nocy przy szeroko otwartych oknach. Przez okna w domu „ucieka” nawet 25% energii cieplnej. Wyposażenie okien w rolety zewnętrzne pozwali zdecydowanie zmniejszyć te straty.

Nawet w sytuacji, gdy dom jest już całkowicie wykończony, można zamontować w nim rolety elewacyjne KALIMA RS lub RR marki Krispol. Ich pancerz zwija się do skrzynki umieszczonej na murze, nad wnęką okienną. Jest to najbardziej uniwersalny system. Rolety elewacyjne założyć można w najróżniejszych obiektach, niezależnie od sposobu i techniki ich wznoszenia.Obudowa skrzynki dostępna jest w dwóch wariantach: zaokrąglona (RR) lub ścięta pod kątem 45 stopni (RS). Skrzynka, do której zwija się pancerz rolety, montowana jest nad oknem, na elewacji lub we wnęce okiennej. Obudowa rolety, którą idealnie dopasujesz do elewacji i innych elementów architektonicznych, może pełnić rolę dekoracyjną.

Jeśli dom jest już wykończony, a okna nie wymagają wymiany, najlepszym rozwiązaniem będzie montaż rolet elewacyjnych.

Montuje się je na murze, nad wnęką okienną. Ten sposób montażu nie wymaga wcześniejszego zaplanowania w projekcie budynku,  a same rolety można dopasować do wszystkich typów okien. Skrzynka rolety może zostać polakierowana na jeden z ponad 200 kolorów RAL lub okleinowana (KALIMA RS), dzięki czemu będzie estetycznym elementem domu.
Zalety rolet elewacyjnych

  • łatwość montażu i konserwacji

  • dodatkowa izolacja bez ingerencji w strukturę cieplną budynku

  • system niezależny od okna

  • napęd elektryczny z różnymi wariantami sterowania jako opcja

  • roleta zintegrowana z moskitierą jako opcja

  • wysoka trwałość
Zobacz więcej informacj na temat rolet zewnętrznych marki Krispol >>
Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności