RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit
Rolety okienne zewnętrzne

Rolety okienne zewnętrzne - nakładane na oknoRolety naokienne, zintegrowane z oknem, wyposażone w skrzynkę PCV. Są montowane razem z oknem we wnęce pod nadprożem. Gwarantują dostęp do skrzynki od dołu, z wnętrza pomieszczenia. Dzięki czterem wariantom zabudowy rolety te są uniwersalne, polecane zarówno do nowego, jak i starego budownictwa. 

Proste i niezawodne rozwiązania.
Możesz zapomnieć o tym, co dzieje się za oknem. W długie zimowe i jesienne wieczory rolety najlepiej osłonią okna od zimna, wiatru,
śniegu i deszczu. Dzięki swojej konstrukcji mogą zmniejszyć przenikalność cieplną okna starego typu.Niezawodna obsługa rolet zewnętrznych to warunek komfortu użytkowania. Roleta jest elementem domu, z którego korzystamy niemal codziennie, dlatego warto zadbać o wysoką jakość produktu i solidny montaż..

W domach znajdujących się w stanie surowym otwartym, gdy nadproże nie zostało specjalnie ukształtowane, możliwy jest montaż rolet naokiennych KALIMA RN marki Krispol (oraz KALIMA RT do zabudowy, w domach o węższej grubości murów). Walorem tego typu rolet jest estetyczny i dyskretny wygląd końcowy.Roletę montuje się wraz z oknem. Skrzynka zostaje umieszczona we wnęce pod nadprożem. Może zostać dodatkowo jedno- lub obustronnie obudowana lub też pozostać bez zabudowy. Taki sposób montażu umożliwia zastosowanie rolet zarówno w nowo powstających budynkach, jak i podczas wymiany okien. Rozwiązania techniczne Krispol umożliwiają zastosowanie rolet nadokiennych również w oknach przesuwnych.

Ten typ rolet jest idealny do domu w stanie surowym, w którym nie zostały one zaplanowane w projekcie. Rolety naokienne są montowane we wnęce razem z oknem. Można je także zastosować podczas remontu i wymiany okien. Skrzynkę rolety naokiennej po zamontowaniu można ukryć pod tynkiem. W przypadku rolet naokiennych należy pamiętać, żeby podczas zakupu okien odpowiednio zmniejszyć ich wymiar o wysokość skrzynki rolety.

Warto pamiętać, że rolety zewnętrzne to jednocześnie wygoda i oszczędności.
Zalety rolet naokiennych

  • wysoka izolacja termiczna dzięki wkładce izolującej

  • wkładka styropianowa lub neoporowa umieszczona w skrzynce

  • ukrycie skrzynki i prowadnic rolety pod tynkiem

  • różnorodne możliwości zabudowania skrzynki wewnątrz pomieszczenia

  • napęd elektryczny z różnymi wariantami sterowania jako opcja

  • roleta zintegrowana z moskitierą jako opcja

  • wysoka trwałość
Zobacz więcej informacj na temat rolet zewnętrznych marki Krispol >>
Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności