RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit

Szlabany Kraków

 

 

Specjalizujemy się w dostarczaniu i montażu szlabanów na terenie Krakowa i okolicach.
Oferowane przez nas szlabany, to idealne rozwiązanie do zastosowania we wszystkich miejscach, gdzie zachodzi potrzeba monitorowania i kontroli przejazdu pojazdów, np. parkingi, osiedla mieszkaniowe, obiekty przemysłowe, urzędy itp. Szlabany bardzo dobrze się spisują nawet w przypadku przejazdów o wysokim natężeniu ruchu.

W sprzedaży posiadamy szeroką gamę szlabanów automatycznych renomowanych firm Nice oraz Came. Dzięki temu jesteśmy w stanie zabezpieczyć każdy typ i szerokość przejazdu, zarówno wyjątkowo wąskie jak i przejazdy bardzo szerokie, nawet do 15m. Wybór modelu szlabanu zależy od miejsca montażu, szerokości przejazdu oraz intensywności użytkowania.


 

Nowości w ofercie szlabanów CAME

Szlaban CAME GARD GT4


Idealne rozwiązanie do zastosowania przy przejazdach o dużym natężeniu ruchu
Szerokość przejazdu do 4 m
Motoreduktor 24 V DC z systemem Advanced Speed Control.
Testowany w warunkach intensywnego użytkowania 350 cykli/godz. i MCBF 3 miliony cykli.
Dostępna obudowa ze stali cynkowanej i lakierowanej RAL7024, ze stali AISI 304 i AISI 316 lub w spersonalizowanym kolorze.
Szlaban CAME GARD GT8


Idealne rozwiązanie do zastosowań w osiedlach mieszkaniowych i obiektach przemysłowych
Szerokość przejazdu do 7,8 m

Szlaban CAME seria GARD GT8 został zaprojektowany i wykonany w całości przez CAME Cancelli Automatici S.p.A. Przeznaczony jest do kontroli ruchu kołowego na prywatnych lub publicznych parkingach i przejazdach. Silnik 24VDC gwarantuje wysoką wydajność i cichą pracę.

Automatyczne szlabany parkingowe zabezpieczają wjazd na parkingi, ale również na prywatne tereny należące do firm czy instytucji, a także wjazdy na osiedla. Odpowiednio zamontowany szlaban pozwala ochronić parking przed nieupoważnionymi pojazdami, a także zwiększa kontrolę i usprawnia ruch na terenie parkingu.

Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, gwarantujemy profesjonalny montaż szlabanów na terenie Krakowa i okolicach. Dla każdego klienta dobierzemy indywidualnie dopasowany szlaban wraz z odpowiednim osprzętem. Najważniejsze jest, aby wybrać taki szlaban, który będzie działał sprawnie i bezproblemowo. Głównym kryterium doboru szlabanu parkingowego jest szerokość drogi mierzona od krawężnika do krawężnika plus 1 mb. Ponadto szlaban parkingowy automatyczny dobieramy do częstotliwości otwierania. W ofercie posiadamy szlabany do pracy intensywnej oraz do pracy umiarkowanej. Równie ważnym elementem jest sterowanie szlabanami parkingowymi, które dopasowujemy do wymagań zamawiającego. Sterowanie może być realizowane za pomocą: pilotów, kart magnetycznych, sterowników gsm, kamer do czytania tablic rejestracyjnych i innych. Szlaban parkingowy może być wyposażony w wiele urządzeń zabezpieczających jak fotokomórki, lampy ostrzegawcze, czujniki.

Oferowane przez nas szlabany dosklnale sprawdzają się jako:
 • szlaban wjazdowy,
 • szlaban automatyczny,
 • szlaban parkingowy,
 • szlaban drogowy,
 • szlaban osiedlowy,
 • szlaban na pilota.

Zalety wybranych modeli szlabanów: • obudowa jednostki centralnej wykonana ze stali nierdzewnej, zapewniając dużą wytrzymałość w ekstremalnych warunkach,
 • eliptyczne lub okrągłe - tubowe ramie odporne na bardzo silne podmuchy wiatru,
 • szlabany o różnej długości ramienia np szlaban 4m, 5m, 6m a nawet do 12m,
 • praca z akumulatorem awaryjnym w przypadku braku zasilania,
 • zdalne sterowanie przy pomocy pilota,
 • integracja z systemem kontroli dostępu,
 • możliwość podłączenia fotokomórek,
 • możliwość zamontowania lampek diodowych na ramieniu,
 • regulacja prędkości ramienia,
 • łagodny start przy otwieraniu i zwolnienie przy zamykaniu,
 • amperometryczne wykrywanie przeszkód,
 • możliwość sprzężenia dwóch szlabanów,
 • centrala sterująca umieszczona w łatwo dostępnym miejscu,
 • gwarancja 24 miesiące. 
Oferowane przez nas szlabany cechuje niezawodność i bezawaryjność w czasie wieloletniej eksploatacji.

Serwis i części:

Przy wyborze szlabanu parkingowego ważnym elementem jest również sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy kompleksowy serwis szlabanów firm Came i Nice. Wykonujemy naprawy po uszkodzeniach, okresowe przeglądy konserwacyjne, regenerację szlabanów, wymianę ramion. Na magazynie posiadamy części zamienne oraz wszelkie akcesoria do szlabanów takie jak: piloty, fotokomórki, sterowanie radiowe, lampy ostrzegawcze, ledowe oświetlenie ostrzegawcze ramion. Szlabany wjazdowe nie wymagają specjalnych czynności konserwacyjnych, ale przy intensywnym użytkowaniu zalecane jest dokonywanie okresowych przeglądów.


Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności