RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit

Tripody - bramki obrotowe

 
tripody Came


Tripody w Krakowie: Solidne i funkcjonalne rozwiązanie bezpieczeństwa


Tripod, trójramienna bramka renomowanej marki Came, to niezawodny element systemów bezpieczeństwa, idealny do skutecznej kontroli ruchu osób. Ta wszechstronna bramka umożliwia precyzyjne zarządzanie dostępem w różnych środowiskach, oferując solidność i funkcjonalność.

Dzięki swej wszechstronności, Tripod może być zainstalowany w przeróżnych miejscach w Krakowie, gdzie istnieje konieczność monitorowania i regulowania przepływu ludzi. Doskonale sprawdza się tam, gdzie notuje się największe natężenie ruchu, takie jak obiekty sportowe (stadiony, hale widowiskowe), stacje kolejowe czy budynki użyteczności publicznej.

Jako pojedyncza bramka obrotowa, Tripod jest efektywnie sterowany przez wbudowaną centralę sterującą. Ten mechanizm jest zgodny z nowoczesnymi systemami kontroli dostępu, co umożliwia integrację z istniejącą infrastrukturą bezpieczeństwa. Dzięki temu obszar, na którym zostanie zainstalowany, staje się o wiele bardziej zabezpieczony, a zarządzanie przepływem osób staje się prostsze i bardziej efektywne.

Tripod Came to nie tylko narzędzie bezpieczeństwa, ale także element, który może zintegrować się z otoczeniem, zapewniając równocześnie wydajność i niezawodność. Jego solidna konstrukcja sprawia, że jest trwałym rozwiązaniem, gotowym sprostać wymaganiom nawet najbardziej intensywnych środowisk. Zainstaluj Tripod w Kraków, by zabezpieczyć swoje otoczenie i cieszyć się spokojem oraz efektywnym zarządzaniem ruchem osób.
 

Przykładowe Tripody firmy CAME


Tripod CAME PST002 Twister dwukierunkowy z wyświetlaczem


Tripod CAME PST002 Twister dwukierunkowy

Praktyczny i Funkcjonalny wybór przejścia.
Twister jest uniwersalnym i wytrzymałym kołowrotem trójramiennym.

TWISTER jest innowacyjnym tripodem przeznaczonym do selekcji dostępu w strefach o dużym natężeniu ruchu. Jest on wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304 i szczególnie wskazany na dworcach kolejowych, na przystankach podziemnej kolejki, w obiektach sportowych i we wszystkich innych przypadkach, gdzie istnieje konieczność optymalizacji ruchu pieszych na wejściu i przy wyjściu z obiektów.

Cena już od 6 406,50 zł netto

Sprawdź aktualną cenę i więcej informacji >>


 

.


Tripod Came Stile One z napędem


Tripod Came Stile One z napędem
Stile One to wszechstronny i wytrzymały tripod z napędem, który z łatwością zaspokoi wszelkie wymagania w zakresie kontroli i selekcji natężonego ruchu pieszych.

Charakteryzuje się przede wszystkim niezwykle łatwym i szybkim montażem.

Tripod Stile One jest dwukierunkowy i selektywny, co oznacza, że pozwala na przejście tylko jednej osobie w wybranym kierunku. Po otrzymaniu polecenia tripod wykonuje wstępny obrót, aby zasygnalizować gotowość do otwarcia przejścia. Gdy tylko użytkownik popchnie ramię, urządzenie zakończy pełen obrót i powróci do pozycji wyjściowej w oczekiwaniu na nowe polecenie przejścia.
Dzięki swoim niewielkim gabarytom może być instalowany również w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Cena już od 4 276,42 zł netto

Tripod Came Stile One z napędem
 


Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności