Telefon: 122942800     |     E-mail: biuro@rambit.pl     |     RAMBIT E-SKLEP  

Bramy

 


Odpowiednio dobrana brama powinna wydobywać urok naszego domu oraz podkreślać jego styl. Kupując bramę mamy szeroki wybór oferty różnych producentów. Oczywiście kluczem do dobrego wyboru, jest szczegółowa i rzetelna analiza. Przed zakupem bramy należy znać potrzebne wymiary, kolor, a także zdecydować, jaki sposób otwierania będzie najkorzystniejszy.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz bram najwyższej jakości. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami zapewniamy Państwu produkty gwarantujące pełną satysfakcję na wiele lat.

Oferta czołowych producentów bram Krispol, Novoferm i Nice jest tak szeroka, że zaspokoi każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.


 

Bramy garażowe

Zakup bramy do garażu to kolejna decyzja, jaką musimy podjąć podczas budowy domu. Ze względu na swoje szczególne przeznaczenie każdy garaż powinien być pomieszczeniem funkcjonalnym i bezpiecznym. Najistotniejszym elementem odpowiedzialnym za te właściwości jest brama garażowa. Brama, która nie tylko zabezpiecza samochód, lecz często broni także dostępu do domu. Mając na uwadze takie właśnie wymagania proponujemy szeroką gamę bram garażowych dających poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bramy garażowe: segmentowe, rolowane i uchylne. Są to sprawdzone rozwiązania, szeroko stosowane w budownictwie mieszkaniowym.

Bramy garażowe segmentowe
Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach, pozwalają stworzyć innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą. Bramy segmentowe to indywidualność i nowoczesność w zasięgu ręki. To najchętniej wybierane bramy o wysokim standardzie, gwarantujące komfort i wygodę oraz doskonałą izolację cieplną.


Bramy garażowe rolowane
Bramy rolowane wykonane zostały w taki sposób, aby funkcjonalność i precyzja współgrały z komfortem i minimalizmem. Dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza oraz braku prowadnic podsufitowych brama po zamontowaniu zajmuje bardzo mało miejsca w garażu. Bramy rolowane standardowo wyposażone są w silnik rurowy z awaryjnym otwieraniem korbowym. W zależności od przeznaczenia bramy Klient ma do wyboru różne sterowniki: pilot, włącznik klawiszowy oraz przełącznik kluczykowy.

Bramy garażowe uchylne
Bramy uchylne łączą w sobie tradycję i nowoczesność, a także dobrą jakość oraz rozsądną cenę. Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku, najczęściej wybierane do nieogrzewanych garaży wolnostojących. Stanowią tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu, dobrą jakość za umiarkowaną cenę.

Bramy wjazdowe

Zwieńczeniem budowy domu jest efektowne ogrodzenie posesji oraz wybór bramy wjazdowej. Decydując się na zakup bramy wjazdowej należy oprócz wyboru materiału z jakiej będzie wykonana, kształtu czy koloru, najpierw zdecydować w jaki sposób brama będzie otwierana.

Mamy tu do wyboru dwie opcje: brama skrzydłowa lub brama przesuwna. Ogromny wpływ na wybór rodzaju bramy ma ilość miejsca na posesji. Należy pamiętać, że brama wjazdowa powinna znajdować się na wprost drzwi garażowych, a także zwrócić uwagę, że polskie przepisy nakazują aby brama otwierała się do wewnątrz.

W naszej ofercie znajdują się oba rodzaje bram wjazdowych, które możemy wyposażyć w odpowiednio dopasowane siłowniki pozwalające na automatyczne otwieranie bramy.


Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe stanowią podstawowe zabezpieczenie przed niepożądanym dostępem, włamaniem i czynnikami atmosferycznymi. Oferowane przez nas bramy przemysłowe to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do hal produkcyjnych i magazynowych, salonów sprzedaży, stacji diagnostycznych, warsztatów oraz myjni samochodowych. Niezależnie od rodzaju, są to produkty nie tylko nowoczesne i estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne. Z myślą o inwestorach, którzy stają przed dylematem wyboru odpowiedniej bramy, oferujemy bramy przemysłowe rolowane i segmentowe.

Porady
 

Oferowane przez nas bramy cechuje niezawodność i bezawaryjność w czasie wieloletniej eksploatacji.

Jeżeli nie jesteś pewien jaką bramę powinieneś kupić, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami lub do zapoznania się z działem Porad. Znajdziesz tu wiele przydatnych informacji na temat jak wybrać, zamontować i sterować bramą.
Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą


Imię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności