RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit
Bramy segmentowe - producenci

Bramy garażowe segmentowe - producent Nice

Brama dla Ciebie
Brama dla Twojego domu

Brama garażowa stanowi wizytówkę każdego domu. Nice Polska oferuje bramy o klasycznej i ponadczasowej formie, jak również rozwiązania nawiązujące do nowoczesnej stylistyki. Trzy wzory przetłoczeń, bogata paleta kolorystyczna, wiele wariantów wymiarów standardowych oraz specjalnych sprawiają, że bramy garażowe Nice idealnie komponują się w każdym stylu architektonicznym. Dostępne zarówno w wersji ręcznej, jak i automatycznej, zapewniają wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo.

Segmentowe bramy garażowe Nice w połączeniu z automatyką Nice - zobaczysz różnicę.

Korzystając z kompleksowej oferty Nice już nie musisz wysiadać z samochodu, moknąć w deszczu czy brodzić w śniegu by wjechać do garażu. Teraz możesz otworzyć swoją bramę pilotem Nice. Niezawodność, kompleksowa oferta i unikalne wzornictwo to cechy, za które klienci cenią produkty Nice od wielu lat.

 

 Galeria - bramy garażowe segmentowe produkcji Nice
 
 Bramy garażowe segmentowe Nice - zawsze bezpiecznie


BEZPIECZNIE

Pilot FLOR, dzięki dynamicznie zmiennemu kodowaniu, posiada aż 4,5 miliarda kombinacji. Dzięki temu nawet przechwycony i nagrany kod nie pozwoli złodziejowi na otwarcie bramy! Droga radiowa FLOR jest kompatybilna z szeroką gamą automatyki dla domu Nice. Dzięki temu za pomocą jednego pilota masz możliwość otwarcia swojej bramy wjazdowej, jak również sterowania napędami do rolet czy markiz.

Siłowniki Nice standardowo wyposażone są w niezawodny i niezwykle czuły amperometryczny system wykrywania przeszkody oraz funkcję zwolnienia prędkości podczas zamykania i otwierania bramy. Fotokomórki czy rezystancyjna listwa bezpieczeństwa to dodatkowe zabezpieczenia bramy automatycznej, zalecane przez Nice jako gwarancja bezpiecznego i bezawaryjnego użytkowania bramy przez wiele lat.


WYBIERZ OPCJĘ NAJWYGODNIEJSZĄ DLA SIEBIE!
Ręczna brama garażowa Nice to gwarancja łatwej i płynnej obsługi. Bez względu na wymiar każda brama wyposażona jest w pakiet dwóch sprężyn skrętnych o indywidualnie dobranej charakterystyce uzależnionej od powierzchni i wagi bramy. Pamiętaj, że w dowolnym momencie możesz wyposażyć swoją bramę w automat Nice.


GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA
Segmentowe bramy garażowe Nice przeszły szereg rygorystycznych testów i badań, dzięki którym możemy znakować je europejskim znakiem bezpieczeństwa CE. Warto wiedzieć, że w świetle przepisów prawa brama wraz z automatyką traktowana jest jako maszyna. Bramy garażowe Nice przebadane zostały łącznie z napędami jako urządzenie elektromechaniczne i spełniają wymogi odpowiednich maszynowych norm europejskich. Oprócz wyjątkowego komfortu z użytkowania bramy automatycznej otrzymujecie więc Państwo kompleksowe rozwiązanie z kompletną deklaracją zgodności z dyrektywami UE gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo.


BEZPIECZEŃSTWO POD KONTROLĄ
Wszystkie bramy Nice standardowo wyposażone są w sprężyny skrętne testowane na minimum 15.000 cykli (otwarcie/zamknięcie) oraz dodatkowe zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyn, które po wystąpieniu takiego zdarzenia blokuje bramę czyniąc niemożliwym jej niekontrolowane opadanie.

Dodatkowo, unikatowa konstrukcja segmentów bram uniemożliwia przycięcie palców zarówno w trakcie otwierania jak i zamykania bramy. To element zdecydowanie zwiększający bezpieczeństwo jej użytkowania.

Wszystkie ręczne bramy segmentowe Nice standardowo wyposażone są w zamek z klamką zewnętrzną. Jest to zamek zatrzaskowy z wkładką z możliwością jego obsługi zarówno od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej. Dla dodatkowego zwiększenia zabezpieczeń bramy ręcznej możliwe jest opcjonalnie dwustronne ryglowanie zamka.

 

 

W sytuacjach, gdy oprócz bramy istnieją także dodatkowe wejścia, możliwa jest rezygnacja z zamka i klamki, a rolę podstawowego zabezpieczenia przyjmuje wewnętrzny rygiel ręczny, który zapobiega otwarciu zamkniętej bramy od strony zewnętrznej. Rygiel ten pozostaje także w bramie automatycznej jako zamknięcie awaryjne. Zamek z klamką wykorzystywany jest także w bramach automatycznych Nice w sytuacji, gdy brama jest jedynym wejściem do garażu. Jego zastosowanie umożliwia zamontowanie awaryjnego wysprzęglania napędu z zewnątrz, koniecznego aby dostać się do garażu np. w przypadku braku zasilania.

 

 Bramy garażowe segmentowe Nice – elastyczny montaż

 

Niewygórowane wymagania instalacyjne bram garażowych Nice umożliwiają montaż w większości istniejących otworów garażowych. Przy rozwiązaniu ze standardowym typem prowadzenia do zamontowania bramy wraz z napędem elektrycznym wystarczająca wysokość nadproża to 22 cm, a w przypadku opcji nadproża obniżonego - tylko 13 cm. Niezbędna przestrzeń po bokach bramy została także maksymalnie ograniczona - wystarczająca do prawidłowego montażu szerokość węgarków bocznych to tylko 10 cm!

 

 Prosto do garażu - bez wysiadania


Komfort bramy automatycznej - dla każdego, w standardzie
Oferta automatycznych bram garażowych Nice jest bardzo szeroka. Swym zakresem obejmuje wszystkie dostępne modele i kolory bram, a także wszystkie wymiary zarówno standardowe, jak i specjalne, zawsze w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najwyższa jakość w rozsądnej cenie
Atrakcyjność oferty Nice to nie tylko doskonała cena, która zawsze jest zdecydowanie niższa niż brama oraz automat zakupione osobno. Automatyczne bramy garażowe Nice wyposażone są standardowo w nowoczesne automaty najwyższej jakości - siłowniki Spin21, Spin22, Spin41 oraz Spin41L przy bramach wysokich.

Ciche i płynne otwarcie
Automatyczna brama Nice to gwarancja cichej i płynnej pracy. Siłowniki Nice wyposażone są w zbrojony pasek, którego zastosowanie w odróżnieniu od szeroko stosowanych na rynku napędów łańcuchowych gwarantuje bardzo cichą i płynną pracę.
 

 

 Dostępność segmentowych bram produkcji Nice
 

Segmentowe bramy garażowe Nice to trzy wzory przetłoczeń poziomych dobrane tak, aby umożliwić swobodne dostosowanie wyglądu bramy zarówno do klasycznej, jak i nowoczesnej architektury budynku:

Nice Classic
przetłoczenia wąskie
Nice Premium
przetłoczenia szerokie
Nice Design
bez przetłoczeń

 

 

Izolacja termiczna bramy garażowej Nice pozwoli zatrzymać ciepło wewnątrz budynku bez względu na warunki panujące na zewnątrz. Zastosowanie w bramach segmentowych Nice sekcji stalowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową o grubości 40 mm oraz uszczelnienie bramy na całym jej obwodzie zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną.


 

Bramy segmentowe Nice dostępne są w kilku dekorach oklein oraz we wszystkich kolorach palety RAL. Paleta kolorów i oklein powstała w odpowiedzi na bieżące potrzeby i trendy w nowoczesnym budownictwie. Różnorodność kolorów daje nieograniczone możliwości wyboru zgodnie z koncepcją domu i jego otoczenia.

 

Wszystkie modele poszycia zewnętrznego bram garażowych Nice w standardzie dostępne są w wykonaniu gładkiej struktury blachy typu Slik charakteryzującej się wyjątkową elegancją i estetyką wykonania. To także istotna zaleta użytkowa pozwalająca łatwo utrzymać powierzchnię w czystości, co nie pozostaje bez wpływu na komfort codziennej eksploatacji bramy i estetycznego wyglądu budynku:

 


Dodatkowym atutem bram segmentowych Nice jest możliwość zamówienia szerokiej gamy dodatków.

 

Oferowane przez nas bramy cechuje niezawodność i bezawaryjność w czasie wieloletniej eksploatacji.

Jeżeli nie jesteś pewien jaką bramę powinieneś kupić, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami lub do zapoznania się z działem Porad. Znajdziesz tu wiele przydatnych informacji na temat jak wybrać, zamontować i sterować bramą.

 Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności