RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit

Bramy garażowe segmentowe

 Nasze bramy segmentowe idealnie pasują do każdego domu, są eleganckie, trwałe, stabilne i ciepłe.

Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach, pozwalają stworzyć innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą. Bramy segmentowe to indywidualność i nowoczesność w zasięgu ręki. To najchętniej wybierane bramy o wysokim standardzie, gwarantujące komfort, wygodę, bezpieczeństwo oraz doskonałą izolację cieplną.


 

  


Wymiar dopasowany do każdego garażu – dzięki produkcji bram „na wymiar”, czyli na indywidualne zamówienie Klienta, bramy garażowe segmentowe są idealnym rozwiązaniem do niestandardowych pomieszczeń. Cała konstrukcja bramy garażowej montowana jest za otworem wewnątrz garażu, dlatego kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Brama segmentowa pasuje zawsze do każdego z nich:


 

Jeżeli w trakcie pomiarów okazuje się, że nietypowa budowa garażu utrudnia wymianę bramy, np. niewielkie rozmiary lub brak nadproża, węgarków, bądź obu tych elementów jednocześnie komplikuje montaż bramy w tradycyjny sposób, wówczas istnieje możliwość instalacji profili renowacyjnych. Profile renowacyjne łączą w sobie dwie funkcje: elementu montażowego oraz maskownicy zapewniającej estetyczne wykończenie bramy.Ze względu na swoją konstrukcję segmentowe bramy garażowe cechuje funkcjonalność i wygoda użytkowania. Bramy garażowe segmentowe otwierają się pionowo w górę i pozostają pod stropem. Dzięki takiej konstrukcji nie potrzeba dodatkowego miejsca aby otworzyć/zamknąć bramę.

Bramy segmentowe zapewniają możliwość wykorzystania miejsca do ostatniego centymetra, zarówno w garażu jak i przed garażem. Samochodem możemy parkować bezpośrednio przy bramie.

Oferowane przez nas bramy garażowe segmentowe to najnowocześniejsze rozwiązania techniczne spełniające wysokie wymagania użytkowników. Za bramą segmentową stoi nie tylko Twój samochód, ale także wieloletnie doświadczenie i kompetencja czołowych producentów: Krispol, Nice i Novoferm

Zobacz ofertę bram garażowych segmentowych:

Bramy garażowe segmentowe - KrispolBramy garażowe segmentowe - NiceBramy garażowe segmentowe - Novoferm

 

Każda oferowana przez nas segmentowa brama garażowa gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i posiada: zabezpieczenie przeciw skutkom pęknięcia sprężyn, zabezpieczenie przeciw przytrzaśnięciu palców, liny stalowe o podwyższonym współczynniku bezpieczeństwa, możliwość instalacji fotokomórek.

  


Dla Klientów szukających ekonomicznych rozwiązań oferujemy bramy typowe, produkowane w najczęściej stosowanych wymiarach i ze standardowym wyposażeniem. Każdy klient może wybrać wzór bramy według własnych upodobań, do wyboru pozostawiamy kilka rodzajów tłoczeń klasycznych i nowoczesnych: bez przetłoczeń, przetłoczenia wąskie, przetłoczenia szerokie, kasetonyV-profilowanie oraz przetłoczenia prisma 


Bramy garażowe segmentowe składają sie z paneli (segmentów), które zapewniają doskonałą izolację akustyczną i termiczną. Segmenty bramy wypełnione są rdzeniem z twardej pianki poliuretanowej o grubości: 20, 40 oraz 45 mm

 

Pancerz bramy stanowi blacha zabezpieczona przed korozją (ocynkowana) malowana natryskowo lub okleinowana. Bazowym kolorem dla bram lakierowanych jest biały jednak dla uzyskania indywidualnego charakteu bramy klient może wybrać dowolny kolor z palety RAL lub okleinę drewnopodobną o fakturze drewna. Szeroka gama oklein umożliwia dopasowanie bramy do wyglądu nie tylko elewacji, ale również do kolorystyki okien i drzwi.


 


Dodatkowo powierzchnia bramy może być wykończona zewnętrzną fakturą Woodgrain - dyskretnie licowane wykończenie drewnopodobne, lub posiadać gładka powierzchnię pasującą do nowoczesnej architektury.
 Na estetykę całości składa się także forma i jakość wykończeń. W przypadku bram garażowych segmentowych mamy do wyboru szereg możliwości tj: detale dekoracyjne, okna, świetliki, pasy naświetlające, klamki, napędy elektryczne oraz dodatkowe zabezpieczenia. To już ostatnie elementy o których klient musi zdecydować podejmując decyzję o zakupie bramy. Jednak idealne dopasowanie każdego z detali ma istotny wpływ na wygląd i komfort użytkowania całej bramy.


 

 Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności