RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit Sklep Rambit

Sterowanie radiowe

 


Kiedy na dworze pada śnieg lub deszcz, a my musimy wysiąść, aby otworzyć a potem zamknąć bramę, wówczas, pomimo że poruszamy się samochodem, do domu docieramy przemoknięci. Często te czynności musimy powtarzać dwukrotnie, aby otworzyć najpierw bramę wjazdową, a potem garażową. A przecież można tego problemu uniknąć.

 
Zastosowanie sterowania radiowego

Instalując sterowanie radiowe można zarządzać działaniami całego szeregu urządzeń: markizami, roletami, bramami, drzwiami garażowymi, szlabanami. Sterowanie jest możliwe z każdego miejsca w domu.

Automatyka to inteligentne urządzenia, które spełniają potrzeby i oczekiwania wygody, bezpieczeństwa i funkcjonalności. Bardzo wygodnym rozwiązaniem, docenianym przez użytkowników zwłaszcza w deszczowe dni, jest automatyka uruchamiana drogą radiową. Piloty są małe i wygodne. Można je nosić jako breloczek do kluczy lub przymocować wewnątrz samochodu. Występują w wersjach: z jednym, dwoma, czterema lub więcej kanałami.Włączają nie tylko automat przy bramie, ale również zabezpieczenie antywłamaniowe, urządzenia nawadniające lub wszystkie inne, które można obsługiwać drogą radiową. Na rynku występują najczęściej piloty i odbiorniki o częstotliwości 433.92 MHz, pozwalające na uzyskanie 18 trylionów kombinacji. W tych systemach zasięg działania pilotów wynosi: ok. 50-100 m.

Gdy już zainstalujemy automatykę w swoim domu, pilot ze względu na specyfikę użytkowania, będzie jednym z najczęściej zużywających się akcesoriów naszego zestawu. Producenci przewidując tę sytuację tak skonstruowali te urządzenia, że w każdej chwili można dokupić i samodzielnie zaprogramować nowego pilota.


Aplikacja na telefony komórkowe
 

Obecnie w czasie szybkiego rozwoju technologicznego wieloma urządzeniami można sterować smartfonem. Również dla automatyki domowej powstały odpowiednie aplikacje zastępujące tradycyjny pilot do bramy.


W skład zestawu pozwalającego na sterowanie drogą radiową wchodzą:
piloty odbiorniki radiowe anteny aplikacje na smartfon


Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności