RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit
Porady na temat szlabanów

2. Jak wybrać dostawcę szlabanów?

Przed zakupem szlabanu warto zastanowić się nie tylko nad modelem jaki nam jest potrzebny, ale również nad dostawcą szlabanów.

Na co należy zwrócić uwagę wybierając dostawcę szlabanów?

Bardzo ważne jest aby dostawca zapewniał:
Liczy się tu czas reakcji, profesjonalizm oraz doświadczenie serwisantów.

Nawet najlepsze urządzenia czasami potrzebują naprawy lub przeglądu. Szybkość serwisu zależy przede wszystkim od dostępu do części zamiennych.

Przykładowo: jeżeli kierowca zniszczy nam ramię szlabanu. Naprawę należy wykonać możliwie najszybciej.

W takim przypadku nasza firma ma możliwość szybko zareagować i usunąć uszkodzenie. Wszystkie podstawowe elementy (ramiona, gumy, naklejki, fotokomórki, piloty itp) posiadamy w swoim magazynie więc jesteśmy w stanie  szybko dokonać niezbędnych czynności serwisowych. Sprowadzenie pozostałych elementów z magazynu centralnego Nice lub Came - może przedłużyć naprawę maksymalnie do 2 dni roboczych.

Dlaczego warto postawić na sprawdzone marki Nice lub Came?
Można oczywiście kupić tańszy szlaban, jednak w trakcie użytkowania szlabanu nie tylko cena zakupu wpływa na łączny koszt użytkowania szlabanu. Duży wpływ ma również obsługa pogwarancyjna. Firmy Nice i Came posiadają na terenie całej Polski dużą i stabilną sieć dealerów, co gwarantuje obsługę serwisową i dostęp do części zamiennych przez cały okres użytkowania szlabanu.Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności