E-mail: biuro@rambit.pl     |     RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit
Bariery parkingowe

Bariera łańcuchowa Came

Seria CAT to 2 różne modele siłowników współpracujących z przeciwwagą CAT-1. Mają szerokie zastosowanie w zabezpleczanlu przejazdów o maksymalne) szerokości do 16m Jest to bardzo zaawansowany technicznie produkt, pasujący wyglądem zewnętrznym do najbardziej wygórowanych wymagań architektonicznych. Szczególnie polecany do zastosowania w pobliżu zabytkowych budowli oraz wszędzie tam gdzie jakiekolwiek Inne urządzenie kolidowałoby z miejscową zabudową. Model CAT-X wyposażony Jest w silnik 230V i ma zastosowanie w przypadku przejazdów o niskiej Intensywności ruchu. Model CAT-X24 wyposażony Jest w niskonapięciowy silnik 24V D.C. co zapewnia wyższe bezpieczeństwo oraz możliwość pracy w cyklu ciągłym.

Bariera łańcuchowa do przejazdów od 8 do 16 m
  • Opatentowana   konstrukcja.   CAT  Jest   Jedyną   barierą łańcuchową na rynku. Tylko firma CAME ma w ofercie takie urządzenie.                                                                                                     
  • Wielofunkcyjne   centrale   sterujące.  Wbudowane   centrale pozwalają   na   podłączenie   wszystkich   możliwych   urządzeń zabezpieczających i sterujących oraz akcesoriów dodatkowych.
  • Zabezpieczenie antykorozyjne.   Obudowy kolumny siłownika oraz przeciwwagi są ocynkowane i pokryte lakierem w kulorze RAL 7035
  • Łatwe wysprzęglanie.  Realizowane za pomocą spersonalizowanego klucza umozliwia natychmiastowe opuszczenie łańcucha
Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności