RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit

To już ten dzień! Startujemy z BLACK WEEK 2023!


Nadszedł dzień, na który czekaliśmy od wielu tygodni. Ogłaszamy oficjalne rozpoczęcie kampanii Black Week 2023, w ramach której przygotowaliśmy zbiór najatrakcyjniejszych promocji. To najlepsza okazja zakupowa w tym roku!

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

OKNA PVC I ALUMINIOWE
Decyzję o wyborze konkretnego modelu okien powinna poprzedzać analiza, podczas której należy określić warunki, w jakich stolarka okienna będzie użytkowana. Niektóre rozwiązania lepiej sprawdzą się w blokach lub nowym budownictwie w centrum miasta, inne natomiast w domach poddanych termomodernizacji. Wybierając konkretny model okien zwrócić uwagę na jego parametry termoizolacyjne. Sprawdź, czy okno wyposażone jest w pakiet 3-szybowy i ciepłą ramkę przyszybową, a także czy posiada trzy uszczelki. Duże znaczenie ma również głębokość profili, im jest ona większa, tym lepiej. Niezależnie od lokalizacji budynku nie można zapominać o bezpieczeństwie. W przypadku okien składa się na nie ilość punktów antywyważeniowych, zagęszczenie punktów ryglujących okno, rodzaj klamki okiennej, a także szereg zabezpieczeń związanych z ich użytkowaniem.

W ofercie KRISPOL znajdziesz zarówno modele z aluminium, jak i PVC. Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, możesz liczyć na spójną kolorystykę wszystkich elementów stolarki. Produkty marki KRISPOL dostępne są w wielu wzorach, a także bogatej i spójnej ofercie kolorystycznej. To ponad 200 wariantów RAL i kilkadziesiąt wzorów ponadczasowych oklein.

  • Rabat 25% na wszystkie systemy okienne i tarasowe PVC i ALU
  • Trzecia szyba za 1,23 zł na wybrane modele okien i drzwi tarasowych

DRZWI ZEWNĘTRZNE SOLANO 90
Wybór konkretnego modelu drzwi zewnętrznych powinna poprzedzać analiza oczekiwań inwestora. Szczelne, bezpieczne, a przede wszystkim dopasowanie do potrzeb domowników drzwi to inwestycja na wiele lat. Podejmując decyzję należy zwrócić uwagę na parametry termoizolacyjne i trwałość wybranego modelu. Ze względu na intensywną eksploatację tego elementu stolarki, jego konstrukcja powinna być solidna i odporna na każde warunki pogodowe. Drzwi aluminiowe posiadają wytrzymały system profili, paneli aluminiowych oraz dodatkowy wkład termiczny, dzięki którym zostają zachowane najwyższe parametry termoizolacyjności i maksymalny komfort użytkowania. Niezależnie od lokalizacji budynku nie można zapominać o bezpieczeństwie. W przypadku drzwi zewnętrznych pracują na to trzpienie antywłamaniowe, wkładka i szyby antywłamaniowe, a także szereg dodatkowych zabezpieczeń.

Drzwi zewnętrzne SOLANO 90 charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i niepowtarzalnym designem. W kolekcji znajdziesz 24 modele – od klasycznych do bardzo nowoczesnych rozwiązań. Ponadto dostępne są trzy linie – STONE (kamień), CORTEN (spiek kwarcowy) oraz BLACK DESIGN dla inwestorów szukających nieszablonowych aranżacji wejścia do domu.


  • Rabat 25% na wszystkie modele drzwi zewnętrznych SOLANO 90

BRAMY GARAŻOWE
We współczesnych projektach domu garaż najczęściej usytuowany jest w bryle budynku. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które nie musi oznaczać utraty ciepła. Pomieszczenie to zazwyczaj nie jest ogrzewane w takim stopniu, jak wnętrze domu, a dodatkowo przy otwieraniu bramy zimą, szybko się wyziębia. Aby zapobiec nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczeń przez garaż, należy go ocieplić oraz zamontować odpowiednią bramę z solidnym napędem.

Doskonałe właściwości termoizolacyjne posiada segmentowa brama garażowa zbudowana z paneli o grubości 60 mm. W tym modelu panel bramy zachowuje swoją grubość na całej wysokości, także w miejscu łączenia z sąsiednimi sekcjami. Materiał, z którego została wykonana brama jest zabezpieczony uszczelkami, które zatrzymują wilgoć i podmuchy zimnego powietrza. Solidny napęd pozwala natomiast utrzymać o przydatne urządzenie, które sprawia, że codzienne życie staje się znacznie wygodniejsze.


  • 1,23 zł za napęd STARCUS K06 i K10 z łańcuchem przy zakupie z bramą garażową
  • 61,50 zł na napęd STARCUS K06 i K10 z paskiem przy zakupie z bramą garażową
  • 123,00 zł za napęd STARCUS K06 i K10 Pro z łańcuchem przy zakupie z bramą garażową
  • 184,50 zł za napęd STARCUS K06 i K10 Pro z paskiem przy zakupie z bramą garażową

*najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 864 zł za napęd STARCUS K06 z łańcuchem; 1064 zł za napęd STARCUS K10 z łańcuchem; 996 zł na napęd STARCUS K06 z paskiem; 1 213 zł na napęd STARCUS K10 z paskiem; 1019 zł za napęd STARCUS K06 Pro z łańcuchem; 1219 zł za napęd STARCUS K10 Pro z łańcuchem; 1152 zł za napęd STARCUS K06 Pro z paskiem; 1367 zł za napęd STARCUS K10 Pro z paskiem

ROLETY ZEWNĘTRZNE (WRAZ Z AUTOMATYKĄ STARCUS) I ŻALUZJE FASADOWE
Niemal każdy budowany lub remontowany dom wyposażony jest w rolety zewnętrzne lub żaluzje fasadowe. Zewnętrzne osłony stanowią dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe, jednak ich najważniejszą funkcją jest ochrona przed wychłodzeniem lub przegrzaniem się pomieszczeń. Wybór pomiędzy roletami zewnętrznymi a żaluzjami fasadowymi to kwestia indywidualna. Warto go jednak podjąć na etapie budowy lub wymiany okien. Podstawową zaletą rolet zewnętrznych są ich właściwości termoizolacyjne, co doceniamy zwłaszcza zimą. Pomiędzy opuszczoną roletą a oknem tworzy się wolna przestrzeń, tzw. poduszka powietrzna, która zatrzymuje ciepło wewnątrz budynku. Przekłada się to na wymierne oszczędności w okresie grzewczym. Właściwości izolacyjne rolet docenimy również latem.

Opuszczając je, zabezpieczamy mieszkanie lub dom przed nadmiernym przegrzaniem. Przewagą żaluzji fasadowych nad roletami zewnętrznymi jest natomiast możliwość kontrolowania i regulowania ilości światła słonecznego wpadającego do wnętrza. Jest to możliwe dzięki ustawieniu pod odpowiednim kątem lameli. Ponadto żaluzje fasadowe wyróżniają się swoim walorem estetycznym – delikatne lamele stanowią nie tylko ochronę przed słońcem czy hałasem, ale przede wszystkim są elementem tworzącym wizerunek domu, nadającym mu lekkości i eleganckiego, nowoczesnego charakteru.


  • Rabat 25% na wszystkie systemy roletowe i żaluzje fasadowe
  • Rabat 25% na napędy STARCUS do rolet przy zakupie z roletą

Skorzystaj z najwyższych rabatów w tym roku i dokonaj zakupu markowej stolarki KRISPOL - Złóż zamówienie w dniach od 20 do 24 listopada 2023 roku.Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności