RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit
Aktualności

Brama z tatuażem

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

Krispol wprowadził unikatową na rynku ofertę dla stalowych i aluminiowych rolowanych bram przemysłowych - możliwość perforacji profili pancerza według indywidualnego projektu.


Brama może przedstawiać dowolnie wybrany wzór, na przykład logotyp firmy lub projekt nawiązujący do działalności prowadzonej w obiekcie - np. filiżanka kawy w przypadku kawiarni. Otwiera to szerokie możliwości personalizacji bramy i pozwala na nadanie jej  wyjątkowego charakteru. To skuteczny sposób na wyróżnienie punktu handlowego lub usługowego. 

Istnieją dwie możliwości wykonania perforacji:
 

- perforacja wzoru:


 

 

- perforacja tła dla wzoru:

 

Wprowadzenie takiej oferty było możliwe dzięki inwestycji w nowoczesne i precyzyjne oprogramowanie, zastosowane na linii produkcyjnej. Perforacja profili powstaje poprzez wybijane sekcjami okrągłych otworów o średnicy ok. 3 mm.

Wykonanie zamówienie wymaga dostarczenia pliku graficznego przedstawiającego wzór, jaki powinien być naniesiony na bramę. Plik powinien mieć format DWG lub PNG. Zlecenia będą wykonywane każdorazowo po akceptacji przygotowanej wizualizacji.

Oferta jest dostępna od stycznia 2014 dla bram R1 SSG i R1 SSP oraz R1 ASG i R1 ASP.  Brama z indywidualną perforacją jest wykonywana za dopłatą w wysokości 30% wyjściowej ceny bramy zgodnie z tabelą cenową.


Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności