Telefon: 122942800     |     E-mail: biuro@rambit.pl     |     RAMBIT E-SKLEP  
This is an example of a HTML caption with a link.

UWAGA!!! Aktualne godziny otwarcia firmy: od poniedziałku do piątku firma czynna od 9:00 do 15:00, sobota - nieczynne.

Aktualności

Krispol udoskonalił konstrukcję prowadzenia LHR dla segmentowych bram przemysłowych

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

Segmentowe bramy przemysłowe zostały zaprojektowane z myślą o firmie i przemyśle. Łączą nowoczesny, estetyczny wygląd z funkcjonalnością i bezpieczeństwem.

Sprawdzone technologie, najwyższej jakości surowce i automatyka renomowanych producentów dają gwarancję niezawodnej i bezpiecznej eksploatacji. Aby sprostać wymaganiom klientów Krispol stale unowocześnia swoje produkty. W październiku 2013r Krispol poinformował o udoskonaleniu konstrukcji prowadzenia LHR dla segmentowych bram przemysłowych.

Wprowadzona zmiana ma na celu poprawę funkcjonalności i polega na poprowadzeniu linek w prowadnicach. Jednocześnie wbudowanie zostało zmniejszone o 185 mm, co jest szczególnie ważne w przypadku obiektów o niewielkich rozmiarach.

Dodatkowo, w nowej konstrukcji prowadzenia zastosowana została listwa nadprożowa z uszczelką, która zapewnia doskonałe doszczelnienie górnej krawędzi bramy. Nowe prowadzenie nie wymaga stosowania linki przeciwbieżnej. W segmentowych bramach przemysłowych wiele systemów prowadzenia. Pozwala to znaleźć rozwiązanie konstrukcyjne dla niemal każdego, nawet bardzo nietypowego obiektu, bez uszczerbku na funkcjonalności bramy, czy komforcie jej użytkowania.

 

 

Więcej informacji:  

bramy segmentowe

 Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą


Imię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *
Wiadomość: ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności