RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit Sklep Rambit
Certyfikaty

Rambit laureatem programu Nice Partner Roku 2011

Rambit po raz kolejny uzyskał tytuł Złoty Partner Nice.

To już po raz drugi Firma Rambit została uhonorowana prestiżowym tytułem Złotego Partnera Nice.  9 marca 2012 roku odbyła się uroczysta Gala Nice na której zostały wręczone nagrody wszystkim laureatom.

"Miło nam, że nasza firma po raz kolejny sprostała wysokim wymaganiom weryfikacyjnym w programie Partner Roku i otrzymała tytuł Złotego Partnera NICE 2011" - mówi właściciel firmy Rambit.


Program Partner Roku ma na celu podniesienie jakości współpracy i standaryzację sieci sprzedaży Nice. Ideą programu jest wyłonienie i nagrodzenie najsolidniejszych Partnerów Handlowych. W odróżnieniu od pozostałych programów motywacyjnych, celem tego projektu nie jest ocena wyniku sprzedaży czy potencjału handlowego, lecz zaangażowanie, motywacja, lojalność i chęć usystematyzowania i profesjonalizacji wspólnych działań.

Certyfikaty zdobyte przez firmę Rambit:

Srebrny Partner Roku 2009
Złoty Partner Roku 2010
Złoty Partner Roku 2011.

Powyższe certyfikaty są potwierdzeniem utrzymywania przez Rambit wysokiej jakości obsługi i doradztwa, oraz profesjonalizmu w sprzedaży i montażu bram i automatyki.

 


Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności