E-mail: biuro@rambit.pl     |     RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit
Szlabany automatyczne

Szlaban NICE BAR


 
Szlabany BAR przeznaczone są do intensywnej lub bardzo intensywnej pracy – w standardowych warunkach gwarantują nawet milion cykli! Umożliwiają kontrolę dostępu na parkingach, uczelniach, wspólnotach mieszkaniowych, urzędach czy obiektach przemysłowych.  Dzięki zastosowaniu modułowej wersji ramion możliwe jest dowolne dopasowanie oferty do własnych potrzeb oraz wymagań. Każdy znajdzie odpowiedni model, który spełni jego oczekiwania – dostępnych jest 5 modeli w 3 wersjach oraz 7 ramion modułowych od 3 do 9 m.

Szlabany BAR posiadają stalową obudowę zabezpieczoną w procesie kataforezy. Mogą być malowane proszkowo lub wykonane w wersji ze stali nierdzewnej. Solidna konstrukcja gwarantuje długi czas pracy. Nowoczesna aluminiowa pokrywa z posiada możliwość zainstalowania lampy lub semaforów, a także pozwala na łatwe dotarcie do elementów mechanicznych i elektronicznych.

W każdym ze szlabanów BAR jest możliwość zainstalowania fotokomórek w obudowie szlabanu oraz łatwy system wysprzęglania.

 

Dlaczego warto wybrać szlaban BAR:

Szlabany elektromechaniczny z rodziny BAR przeznaczone są do obiektów prywatnych, publicznych i zastosowań przemysłowych.

Silnik 24V z enkoderem posiada od 150 do 300 W mocy

Wbudowana centrala sterująca wykorzystuje technologię BLUEBUS, dzięki czemu instalacja przebiega sprawnie oraz bez większych problemów technicznych. Nie ma również kłopotów z podłączeniem dodatkowych akcesoriów.

Ze względu na wydzielone strefy w obudowie, działania związane z mechaniką oraz elektroniką można prowadzić oddzielnie z zachowaniem maksymalnym standardów bezpieczeństwa.

Ramiona zostały zaprojektowane w eliptycznym kształcie, dzięki czemu są one odporne na silny wiatr.

Solidna, stalowa konstrukcja oraz nowe, wytrzymałe sprężyny gwarantują nawet milion cykli pracy.

Szlaban S-BAR
Szlaban elektromechaniczny S-BAR o długości ramienia do 4 metrów przeznaczony do pracy intensywnej. Przy zastosowaniu opcjonalnego akumulatora awaryjnego możliwa jest praca nawet przy czasowym braku zasilania.

Szlaban M3BAR
Szlaban elektromechaniczny M3BAR o długości ramienia do 3 metrów przeznaczony do pracy bardzo intensywnej. Charakterystyczną cechą M3BAR jest szybki czas otwarcia, który wynosi ok. 1,5 sekundy.

Szlaban M5BAR
Szlaban elektromechaniczny M5BAR o długości ramienia do 5 metrów przeznaczony do pracy bardzo intensywnej. W skład jednostki centralnej dla ramienia 5 m wchodzą motoreduktor 24V, obudowa, centrala sterująca XBA3, uchwyt do mocowania ramienia owalnego, kotwy i płyta podstawy do montażu.

Szlaban M7BAR
Szlaban elektromechaniczny M7BAR o długości ramienia do 7 metrów przeznaczony do pracy bardzo intensywnej. W skład jednostki centralnej dla ramienia 7 m wchodzą motoreduktor 24V, obudowa, centrala sterująca XBA3, uchwyt do mocowania ramienia owalnego, kotwy i płyta podstawy do montażu.

Szlaban L-BAR
Szlaban elektromechaniczny L-BAR o długości ramienia do 9 metrów przeznaczony do pracy bardzo intensywnej. W skład jednostki centralnej dla ramienia 7, 8, 9 m wchodzą motoreduktor 24V, obudowa, centrala sterująca XBA3, uchwyt do mocowania ramienia owalnego, kotwy i płyta podstawy do montażu.Części zamienne - Szlaban BAR


Szukasz części zamiennych do szlabanu BAR?
U nas znajdziesz każdą, nawet najdrobniejszą część zamienną do Twojego szlabanu.

Kliknij na przycisk "CZĘŚCI ZAMIENNE" aby przejść do katalogu części zamiennych.


Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z TobąImię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) ** wymagane pola
Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności