RAMBIT E-SKLEP  
Sklep Rambit
 Wybierz: wszystko | Came | Nice





Automat do bramy garażowej SPIDO

Automat do bramy garażowej SPIDO



Siłowniki elektromechaniczne z napędem łańcuchowym o sile uciągu 650N do bram garażowych o powierzchni bramy do 9,0 m! lub 1000N do bram garażowych o powierzchni bramy do 13,0 m2



Automat do bramy garażowej SPIN

Automat do bramy garażowej SPIN



Siłowniki elektromechaniczne z napędem paskowym o sile uclągu 650N do bram garażowych o powierzchni bramy do 9,0 m* lub 1000N do bram garażowych o powierzchni bramy do 13,0 m\' z technologią BLUEBUS.



Automat do bramy garażowj VER900

Automat do bramy garażowj VER900



Seria VER id nowość CAME w dziedzinie elektromechanicznych siłowników do bram garażowych. W jej skład wchodzą 2 modele siłowników przeznaczonych do automatyzowania bram uchylnych i segmentowych oraz 6 rodzajów szyn przenoszących napęd. VER 900E posiada siłę ciągu 500 N i obsługuje bramy o standardowych wymiarach. VER 700 natomiast z siłą ciągu 850 N obsłuży bramy o większych gabarytach. Obydwa siłowniki wyposażone są w niskonapięciowy silnik 24 V D.C oraz awaryjne zasilenie z układu baterii w wypadku braku energii elektrycznej. W standardzie znajduje się ampero-metryczny system wykrywania przeszkód, który po napotkaniu na przeszkodę odwraca ruch bramy. Dodatkowo VER 900E wyposażony jest w enkoder stale monitorujący ruch bramy.



Skontaktuj się z nami - Zapytaj o cenę

Chcesz się z nami skontaktować aby otrzymać wycenę?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą



Imię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Wiadomość:
(Aby otrzymać wycenę, podaj szczegóły bramy, siłownika lub innego sprzętu, którym jesteś zainteresowany) *



* wymagane pola




Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności