This is an example of a HTML caption with a link.
Promocje

Zakończona promocja - STRZEL PROMOCYJNEGO HATTRICKA I ZYSKAJ POTRÓJNIE!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA 

Wyobraź sobie ultraciepłą bramę z panelem o grubości 60 mm, napędzaną komfortową oraz wytrzymałą automatyką STARCUS i sterowaną smartfonem dzięki nowoczesnemu systemowi KRISPOL HOME MANAGER.

To wszystko jest dostępne dla Ciebie w atrakcyjnej cenie obniżonej o wartość podateku VAT tylko do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów.


Twój promocyjny HATTRICK to same zalety
 
Ciepła, cieplejsza, najcieplejsza
Segmentowa brama garażowa z oferty KRISPOL z panelem o grubości 60 mm została stworzona dla domów energooszczędnych i tych budowanych z myślą o przyszłych oszczędnościach związanych z codzienną eksploatacją. Podwójne uszczelnienie dolnego panela z podłożem, podwójne uszczelnienia międzysekcyjne oraz dwuwargowa uszczelka obwodowa, to elementy konstrukcji, które pracują na rzecz jak najlepszej izolacji termicznej. Szeroka gama oklein i kolorów z palety RAL pozwala dopasować bramę do domów o różnych stylach architektonicznych oraz do pozostałych elementów stolarki KRISPOL.
 
Komfort na pilota
Brama napędzana nowoczesną i komfortową automatyką STARCUS, to gwarancja oszczędności czasu na co dzień. W estetycznych obudowach ukryliśmy wytrzymałe mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych:
– wbudowany odbiornik radiowy
– podświetlenie LED
– funkcja automatycznego zamknięcia
– możliwość podłączenia fotokomórek
– blokada przypadkowego otwarcia bramy
– płynna regulacja siły nacisku
– ergonomiczne piloty w nowoczesnym designie.
 
Brama w zasięgu smartfona
System KRISPOL HOME MANAGER to wygoda sterowania bramą wjazdową i garażową za pośrednictwem smartfona. Aplikacja wykorzystuje technologię Bluetooth Smart tworząc niezależną, bezpieczną sieć w otoczeniu domu. Daje równoczesny dostęp wielu użytkownikom w tym samym czasie. KRISPOL HOME MANAGER, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zdarza się gubić pilota oraz dla tych, którzy nie rozstają się ze swoim smartfonem.
 
Dlaczego warto zainwestować w bramy VENTE marki KRISPOL?

  1. Bramy VENTE marki Krispol produkowane są w uniwersalnych wzorach. Pasują do domów o rozmaitych stylach i posiadają bardzo atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości.
  2. Solidna konstrukcja to najważniejszy atut bram VENTE. Precyzyjne wykonanie brama i zastosowane wysokiej klasy podzespoły to gwarancja spokoju i wieloletniego użytkowania. W mechanizmach bram stosowane są rozwiązania, które je wzmacniają, ułatwiają montaż i dopasowanie do przestrzeni garażu.
  3. Skuteczna izolacja – każda brama VENTE posiada uszczelnienie na całym obwodzie i uszczelnienie międzysekcyjne.
  4. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Każda brama wyposażona jest w funkcję Finger Protection i zabezpieczenie na wypadek pęknięcia sprężyny.
  5. Wysoka estetyka produktu – do wykończenia bram VENTE stosowane są aluminiowe okucia dolne i górne w kolorze czarnym oraz wewnętrzne okucia boczne bramy malowane są na kolor dopasowany do paneli.
Promocja trwa do 30 czerwca 2017r lub do wyczerpania zapasów
 
* Cena obniżona o wartość podatku VAT

Copright by Rambit , Mapa strony , Polityka cookies , Polityka prywatności